sport

15 medali na Międzynarodowych zawodach w pływaniu dla UKS Delfin Tarnobrzeg

15 medali na Międzynarodowych zawodach w pływaniu dla UKS Delfin Tarnobrzeg

W dniach 14-15 października 2017 r. w Rzeszowie odbyły się Międzynarodowe zawody pływackie z okazji 25-lecia Klubu Pływackiego SOKÓŁ Rzeszów. W zawodach startowało ponad 300 zawodników z 29 klubów z  Polski i z zagranicy.

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z UKS Delfin Tarnobrzeg trenerów  A. Michalik i K. Dydo zdobywając łącznie 15 medali( 5 złotych, 7 srebrnych, 3 brązowe). Zawodnicy startowali w 4 kategoriach wiekowych. I kat. 11lat i młodsi, II kat. 12-13 lat, III kat. 14-15 lat, IV kat. 16 i starsi.

W klasyfikacji generalnej w pierwszej trójce  za sumę 3 startów znalazło się aż trzech zawodników z UKS Delfin Tarnobrzeg. II miejsce zajęła Łucja Zych,  II miejsce zajął Mateusz Szklarz a III miejsce zajął Szymon Skulski, który walczył z zawodnikami o rok starszymi. Dużo emocji dostarczyły sztafety zarówno na 4×50 m stylem zmiennym jak i 6x 50 m stylem dowolnym, gdzie uplasowaliśmy się tuż za podium – 4miejsce.

plywanie (2)

Gratulujemy wyników i uzyskanych rekordów życiowych.

Wyniki indywidualne:

Szklarz Mateusz 04
1 miejsce na 50 m stylem dowolnym                 0:28.82             złoty medal
2. miejsce na 100 m stylem klasycznym            1:21.27             srebrny medal
2 miejsce na 100 m stylem zmiennym               1:14.01             srebrny medal
2. miejsce na 50 m stylem klasycznym              0:36.15             srebrny medal
2 miejsce na 100 m stylem dowolnym               1:03.91            srebrny medal

Skulski Szymon 05
3 miejsce na 50 m stylem dowolnym                 0:30.09             brązowy medal
2. miejsce na 50 m stylem motylkowym            0:32.48             srebrny medal
4. miejsce na 100 m stylem dowolnym              1:05.68
4. miejsce na 100 m stylem motylkowym           1:18.72

Brzozowski Szymon 06
1 miejsce na 50 m stylem dowolnym                 0:33.24             złoty medal
3. miejsce na 100 m stylem grzbietowym           1:31.95             brązowy medal

Zych Łucja 06
1. miejsce na 100 m stylem grzbietowym           1:19.31             złoty medal rekord szkoły
1 miejsce na 50 m stylem grzbietowym             0:36.88            złoty medal
4 miejsce na 50 m stylem dowolnym                 0:34,83

Zych Mikołaj 04
1 miejsce na 100 m stylem grzbietowym            1:11.88             złoty medal
2 miejsce na 50 m stylem grzbietowym               0:33,52            srebrny medal

Skwara Kamila 04
3 miejsce na 50 m stylem dowolnym                 0:30.96             brązowy medal
4. miejsce na 100 m stylem dowolnym              1:08.23
9. miejsce na 100 m stylem zmiennym               1:20.94

Wiatrowska Weronika 03
2 miejsce na 50 m stylem klasycznym               0:37,85             srebrny medal
8. miejsce na 50 m stylem dowolnym                0:31.38
4. miejsce na 100mstylem klasycznym              1:23.99
4. miejsce na 100m stylem zmiennym                1:23.99
12 miejsce na 100 m stylem dowolnym             1:11.36

4×50 zmiennym kobiet
4 miejsce UKS DELFIN Tarnobrzeg 2:18.41
Meksuła Marta, Gładysz Agata, Wiatrowska Weronika, Skwara Kamila

4×50 zmiennym mężczyzn
4 miejsce UKS DELFIN Tarnobrzeg 2:10.45
Zych Mikołaj, Sekulski Szymon, Szklarz Mateusz, Guściora Maciej

6×50 m stylem dowolnym mieszane
4 UKS DELFIN Tarnobrzeg 2:59.59
Guściora Maciej, Szklarz Mateusz, Meksuła Marta, Wiatrowska Weronika, Skwara Kamila, Sekulski Szymon

medale

Wyniki pozostałych zawodników:

50 m stylem dowolnym
11 Kalita Jakub 06                            0:36.74
18. Chmielowski Adam                     06 39.14
5. Gładysz Agata 04                         0:32.11
17. Błażejczak Zuzanna 04               0:35.23
19. Szymańska Alicja 05                   0:35.47
21. Jaworek Anna 05                        0:35.96
9. Guściora Maciej 03                       0:28.92
100 m stylem grzbietowym
12. Jaworek Anna 05                        1:30.15
14. Garbacz Zuzanna 05                    1:30.53
15. Zięba Marcelina 05                        1:30.86
18. Szymańska Alicja 05                   1:34.28
20. Guściora Oliwia 05                      1:38.18
4. Meksuła Marta 03                          1:15.95
6. GuścioraMaciej 03                       1:08.98
100 m stylem klasycznym klasyczny
8. Chmielowski Adam 06                  1:40.88
9. Ślęczka Amelia 05                         1:34.16
20. Guściora Oliwia 05                      1:51.09
50 m stylem motylkowym
6. Szczepan Piotr 06                         0:42.47
9. Kalita Jakub 06                              0:46.43
5. Gładysz Agata 04                         0:35.17
10. Garbacz Zuzanna 05                    0:38.88
11. Błażejczak Zuzanna 04               0:38.99
9. Meksuła Marta 03                          0:36.23
10. Guściora Maciej 03                     0:33.29
100 m stylem zmiennym
10. Szczepan Piotr 06                       1:32.52
7. Gładysz Agata 04                         1:20.14
50 m stylem klasycznym
9. Gładysz Agata 04                         0:41.66
50 m stylem grzbietowym
7. Gładysz Agata 04                         0:37.23
5. Meksuła Marta 03                          0:34.07
6. Guściora Maciej 03                       0:30.95
100 m stylem dowolnym
13. Meksuła Marta 03                        1:13.40
10. Guściora Maciej 03                     1:05.50

źródło: UKS Delfin Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w sport

received_377361569389514

Zwycięstwo Siarki,spokojna zima przed nami.

rta24.eu19 listopada 2017
karate (1)

Karateka z Tarnobrzega mistrzem Europy

rta24.eu17 listopada 2017
mecz

W sobotę mecz Siarka Tarnobrzeg – Wisła Puławy

rta24.eu16 listopada 2017
walka (3)

Tarnobrzescy karatecy na zawodach w Lublinie

rta24.eu15 listopada 2017
basen (1)

Sukcesy UKS Delfin podczas Podkarpackiej Ligii Pływackiej Dzieci

rta24.eu9 listopada 2017
turniej (3)

Olimpiady Specjalne w Tarnobrzegu: rywalizacja, integracja i dobra zabawa

rta24.eu9 listopada 2017
mecz

W sobotę Siarka zmierzy się z Wartą

rta24.eu8 listopada 2017
jakub

Jakub Suszyński piąty podczas Grand Prix Polski Juniorów Młodszych w badmintonie

rta24.eu8 listopada 2017
nowadeba

Nowa Dęba. Marsz i Bieg Niepodległości

rta24.eu7 listopada 2017

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU