Fotorelacje

Bojowa rywalizacja druhen i druhów

Bojowa rywalizacja druhen i druhów

Sprawdzili swoją sprawność i sprzęt – na murawie tarnobrzeskiego stadionu rozegrano w niedzielę miejskie zawody sportowo-pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Do widowiskowej rywalizacji stanęło dziewiętnaście drużyn z ośmiu jednostek OSP z tarnobrzeskich osiedli, w tym trzy Kobiece Drużyny Pożarnicze i po cztery reprezentacje Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopów. Wśród konkurencji była m.in. musztra, ćwiczenie bojowe i sztafeta pożarnicza.

Miło było też popatrzeć na maluchy, które w przerwie zawodów mogły spróbować swoich sił na strażackim torze przeszkód. Jak mówi komendant miejski OSP Wojciech Zioło druhowie dbają o to, by zaszczepiać pasję u najmłodszych i z przyjemnością obserwują, jak rośnie im konkurencja.

Najwięcej nagród wywalczyli druhowie i druhny z osiedla Sobów. Wśród męskich drużyn pierwsze miejsce zajął Sobów przed jednostkami z Mokrzyszowa i Wielowsi. Konkurencje dla Kobiecych Drużyn Pożarniczych wygrały panie z Sobowa. Na drugim miejscu uplasowały się reprezentantki Wielowsi, na trzecim – Mokrzyszowa. Dziewczęcą rywalizację Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wygrały reprezentantki Mokrzyszowa przed drużyną z Sobowa i Zakrzowa. Pierwsi wśród chłopców byli reprezentanci Sobowa przed drużynami z Dzikowa i Wielowsi.

Zmagania sędziowali strażacy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu. Wśród nagród, które ufundował prezydent Tarnobrzega jest trzydniowe szkolenie dla członków ośmiu Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Wioletta Wojtkowiak

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

1-IMGP9983 (Kopiowanie)

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018
g

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018
glowne

W rodzinie siła

rta24.eu5 czerwca 2018
gwlone

Dzieci świętowały na stadionie 

rta24.eu1 czerwca 2018
glowne

Wpław przez Wisłę!

rta24.eu11 marca 2018
glowne

Sylwester w Tarnobrzegu. Plac jak taneczny parkiet

rta24.eu1 stycznia 2018
1-IMGP6338

Wigilia tarnobrzeżan: Światło pokoju, opłatek, kolędy

rta24.eu22 grudnia 2017
DSC_1153

Ciasteczka, Mikołaj i biblioteczne spa…

rta24.eu6 grudnia 2017
glowne

Nowa Dęba. Złoty jubileusz badmintonistów

rta24.eu5 grudnia 2017

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU