Dwa złota i dwa srebra Szymona

Cztery medale wywalczył zawodnik UKS Delfin Tarnobrzeg Szymon Skulski podczas VII Międzynarodowych Mistrzostw Stalowej Woli w pływaniu, jakie odbyły się 7 i 8 kwietnia.

1-20180409_152630

Uczeń tarnobrzeskiej „trójki” został najlepszym zawodnikiem zawodów w roczniku 2005. Dwa razy stanął na najwyższym stopniu podium. Zdobył złoty medal na dystansie 50 m stylem motylkowym z czasem 0:29,62 ustanawiając tym samym Rekord Szkoły 13-latków oraz złoty na dystansie 100 m stylem dowolnym z czasem 1:01,66 a także medal srebrny na dystansie 50 m stylem dowolnym z czasem 0:28,09 i srebrny na dystansie 100 m stylem motylkowym z czasem 1:10,94.

W zawodach startowało 150 zawodników i zawodniczek.