sport

Enea wspiera tylko najlepszych

Enea wspiera tylko najlepszych

TS Enea Siarka Tarnobrzeg oraz Enea S.A. kontynuują współpracę w 2019 roku. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Tarnobrzegu prezes Enei Połaniec Lech Żak oraz Zbigniew Nęcek, prezes i trener klubu, w obecności mecenasa sportu europosła Tomasza Poręby, podpisali dokument o dalszej wzajemnej kooperacji.

Wspieramy tylko najlepszych – podkreślił Lech Żak. – Wychodząc naprzeciw konsumentom rynku energii, w tym roku dodatkowo ograniczamy koszty promocji i sponsoringu. Analizujemy zaplanowane projekty, z których wybieramy tylko najlepsze. Dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z najlepszym w Polsce klubem tenisa stołowego, z KTS-em Enea Siarka Tarnobrzeg – dodał prezes Enea Połaniec.

na konferencji był obecny także Tomasz Poręba, poseł do Parlamentu Europejskiego. – Współpraca KTS-u i Enei Połaniec S.A. to wspaniała wiadomość. Ostatni rok był rokiem wzorowej współpracy, co przełożyło się na sukces w postaci mistrzostwa Polski i półfinału Europejskiej Ligi Mistrzyń. Jestem pewien, że w kolejnym roku będzie podobnie. To bardzo ważne, że dzięki współpracy z tak dużym partnerem klub może uczyć się korzystać z dobrych praktyk w zarządzaniu. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tej współpracy rośniej popularność tej dyscypliny, a młodzi adepci tenisa stołowego mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności – podkreślił Tomasz Poręba.

Na bardzo znaczący wpływ tenisa stołowego na rozwój młodych ludzi zwrócił uwagę także Lech Żak, prezes Enea Połaniec S.A. – To jest potwierdzone badaniami amerykańskich naukowców, że ten sport najlepiej rozwija ludzki mózg – mówił.

Prezes i trener klubu Zbigniew Nęcek zapewniał, że ze strony klubu wszyscy dołożą starań, aby jak najlepiej reprezentować tak zacną firmę jak Enea S.A., a pierwszy krok został już zrobiony w Lizbonie, gdzie w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń tarnobrzeska drużyna pokonała Sporting 3:1. Postaramy się wypracować jeszcze wyższy ekwiwalent a przede wszystkim godnie promować Enea S.A., tę dyscyplinę, Tarnobrzeg, Podkarpacie na polskiej i europejskiej arenie. – Myślimy o tym, aby w Tarnobrzegu zaczęły się odbywać mecze międzypaństwowe i inne inicjatywy promujące tenis stołowy. Już niedługo Dariusz Szumacher, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, przyjedzie z wizytą do prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, aby porozmawiać o współpracy.Mamy wiele pomysłów, które wspólnie z Eneą możemy próbować realizować – podsumował Zbigniew Nęcek.

Źródło: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

sport

Więcej w sport

dsc01496,nXaKrKmimmiWrsCYZZk

XIX Gminny Turniej sportowy o Pucharek Burmistrza

rta24.eu12 lutego 2019
bal-045

Aleksandra Bobula, Angelika Michalik i Li Qian zwycięzcami plebiscytu sportowego rta24.eu

rta24.eu10 lutego 2019
20181117_155310-768x1024

Pięć dni, trzy mecze. Wszystko w Tarnobrzegu

rta24.eu7 lutego 2019
sparing_nieciecza

Sparingowa sobota Siarki Tarnobrzeg

rta24.eu4 lutego 2019
rta-1

Ostatnie 48 godzin na głosowanie w plebiscycie sportowym

rta24.eu1 lutego 2019
wodecki

Drugi zimowy transfer Siarki

rta24.eu30 stycznia 2019
dsc01597,lH99nrGbpmmEqb2FZaA - Kopia

Spotkanie prezydenta miasta z drużyną Enea Siarka Tarnobrzeg

rta24.eu29 stycznia 2019
siarka_sparing

Dwa zwycięstwa Siarki Tarnobrzeg w sparingach

rta24.eu29 stycznia 2019
2019_04

Piąta runda polskiej ekstraklasy badmintona w Imielinie

rta24.eu28 stycznia 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 570 224 700
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU