Fotorelacje

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

W sobotę nad Jeziorem Tarnobrzeskim odbyły się juwenalia studentów Społecznej Akademii Nauk, które były otwarte dla wszystkich mieszkańców Tarnobrzega i nie tylko. Jednym z głównych elementów imprezy była zbiórka charytatywna na rzecz 15-letniego Mateusza Mortki.

Juwenalia rozpoczęły się piknikiem rodzinnym, z którego cały dochód był przeznaczony dla Mateusza. Zbierano na specjalistyczny wózek, a także drogą rehablitację. Mateusz od urodzenia cierpi na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe i wodogłowie. Piknik został zorganizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, do którego uczęszcza Mateusz. Można było dokonać zakupów albo po prostu wrzucić datek do puszki.

- Kolejny raz tarnobrzeżanie pokazali, że mają wielkie serca. Trzeba tylko czasu, by puszki się napełniły. Wózek już mamy – ogłosił ze sceny prezes stowarzyszenia, Paweł Gospoś, podczas trwania pikniku.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, gdzie chętni mogli się wraz z policjantem przejechać na quadzie. Dużo radości i emocji dostarczył również pokaz strażacki, podczas którego odważni śmiałkowie mogli sami się przekonać, jak to jest gasić pożar.

Odbył się pokaz zumby dla dzieci, który porpowadziła Marta Kaczmarek z Fitness Klub Fitneska. Przypominamy, że w najbliższą sobotę, 25 maja, odbędzie się organizowany przez klub IV Bieg RUN.Fit Fitneska o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg. Na scenie zaprezentował się też zespół Siarkopolanie, zaśpiewała Natalia Ciecierska, a gwiazdą wieczoru był zespół After Party, przy którym licznie zebrani mieszkańcy bawili się do nocy.

Tradycyjnie, klucz do bram miasta wręczył prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, który odebrała przedstawicielka studentów, Agata Tomczyk. Następnie ogłoszono wyniki konkursu na najsympatyczniejszą klasę maturalną, który wygrała klasa III “h” z Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu. Pamiątkowy puchar wręczył prezydent wraz z przedstawicielem zarządu województwa podkarpackiego, Stanisławem Kruczkiem.

Agata Linek

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

bal-041

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019
1-IMGP9983 (Kopiowanie)

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018
g

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018
glowne

W rodzinie siła

rta24.eu5 czerwca 2018
gwlone

Dzieci świętowały na stadionie 

rta24.eu1 czerwca 2018
glowne

Wpław przez Wisłę!

rta24.eu11 marca 2018
glowne

Sylwester w Tarnobrzegu. Plac jak taneczny parkiet

rta24.eu1 stycznia 2018
1-IMGP6338

Wigilia tarnobrzeżan: Światło pokoju, opłatek, kolędy

rta24.eu22 grudnia 2017
DSC_1153

Ciasteczka, Mikołaj i biblioteczne spa…

rta24.eu6 grudnia 2017

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola

Copyright © RTA24.EU