sport

Kajakarze rywalizowali na Jeziorze Tarnobrzeskim

Kajakarze rywalizowali na Jeziorze Tarnobrzeskim

Przy pięknej pogodzie rozegrano w sobotę IV Otwarte Zawody Kajakowe o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Wzięło w nich udział około 80 zawodników i zawodniczek z czterech klubów.

Kajakarze reprezentowali Gryfino, Rzeszów, Lublin i Tarnobrzeg. W punktacji klubowej zwyciężył Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg.

Aż trzy razy na najwyższym stopniu podium stawała Magdalena Szczęsna. Tarnobrzeżanka wywalczyła złote medale w K-1 młodziczek na 200 i na 2000 metrów oraz razem z Zuzanną Błażejczak w K-2 na 500 metrów

Dwa złote medale zdobył Bartłomiej Dobroń – w K-1 juniorów na 500 metrów oraz razem z Jakubem Piątkiem w K-2 juniorów młodszych na 500 metrów.

Poniżej wyniki w poszczególnych konkurencjach.

K-1 Juniorów 200m

1.DURDA TOMASZ 1999 r. FALA Lublin
2.DOBROŃ BARTŁOMIEJ 2001 r. JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Juniorów młodszych-200m

1. Majewski Wojciech 2001r. RRK RZESZÓW
2. ROZPĘDEK TYMON 2002r. ENERGETYK Gryfino
3. PIĄTEK JAKUB 2001r JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Młodziczek -200m

1.SZCZĘSNA MAGDALENA 2003r. JEZIORO Tarnobrzeg
2.KOWALCZYK AGATA 2004r FALALublin
3.BAJDA JAGODA 2004r. JEZIORO Tarnobrzeg

K-1Młodzików -2000m

1. KULESZA PRZEMYSŁAW 2003r. ENERGETYK Gryfino
2. Stareńczak Hubert 2003r RRK Rzeszów
3. FRĄK MIKOŁAJ 2003r. FALA Lublin

K-1 Dziewcząt rocznik 2005\2006 200m

1. KOŁODZIEJ KATARZYNA 2005r. JEZIORO Tarnobrzeg
2. KROKOSZ KAROLINA 2007r. FALA Lublin

K-1 Chłopców rocznik 2005 200m

1. GAWRON IGOR 2005r JEZIORO Tarnobrzeg
2. CHODUBSKI OLGIERD 2005r ENERGETYK Gryfino
3. BALCZUS WIKTOR 2005r. FALA Lublin

K-1 Chłopców rocznik 2006 200m

1. PUZIO KACPER 2006r. JEZIORO Tarnobrzeg
2. KOŁODZIEJ ANTONI 2006r. JEZIOROTarnobrzeg
3. GIEROBA DAWID 2006r. FALA Lublin

K-1 Młodziczek 2000m

1. SZCZĘSNA MAGDALENA 2003r. JEZIORO Tarnobrzeg
2. KOWALCZYK AGATA 2004r FALA Lublin
3.OPAŁKA URSZULA 2004r. JEZIORO Tarnobrzeg

K-1 Juniorów 500m

1. DOBROŃ BARTŁOMIEJ 2001 r. JEZIORO Tarnobrzeg
2. DURDA TOMASZ 1999 r. FALA Lublin

K-1 Juniorów młodszych 500m

1. Majewski Wojciech 2001r. RRK RZESZÓW
2. PIĄTEK JAKUB 2001r JEZIORO Tarnobrzeg
3. ROZPĘDEK TYMON 2002r. ENERGETYK Gryfino

K-1 Dzieci – 200m Chłopców rocznik 2007 i młodsi

1. ZIELIŃSKI MICHAŁ 2007r. FALA Lublin
2. BALCZUS NIKODEM 2007 r. Fala Lublin
3. WÓJCIK MATEUSZ 2008 r. JEZIORO Tarnobrzeg

K-2 Młodziczek 500m

1. SZCZESNA MAGDALENA 2003r.
BŁAŻEJCZAK ZUZANNA 2004r. JEZIORO Tarnobrzeg

2. BAJDA JAGODA 2004r.
OPAŁKA URSZULA 2004r. JEZIORO Tarnobrzeg

3. KOWALCZYK AGATA 2004r.
LIGOCKA ALEKSANDRA 2003r. FALA Lublin

K-1 Młodzików 200 m

1. Stareńczuk Hubert 2003 r RKK Rzeszów
2. Kulesza Przemysław 2003 r Energetyk Gryfino
3. Knieć Kacper 2003 r. Fala Lublin

K-1 Weteranów 200m Mężczyzn

1.SZCZUDŁO MIŁOSZ RRK Rzeszów
2.KRAWIEC TOMASZ RRK Rzeszów
3. Rek Tadeusz SANOK

K-1 Weteranów 200m Kobiet

1. RIMMA STAREŃCZAK RRK Rzeszów
2. JOANNA CZAJKOWSKA -KOZIKJ RRK Rzeszów
3. Kusik Iwona Jezioro Tarnobrzeg

K-2 Chłopców rocznik 2005\2006 200m

1. GAWRON IGOR 2005r.
KOŁODZIEJ ANTONI 2006r. JEZIORO Tarnobrzeg

2. SMOLAK MACIEJ 2006r.
CHODUBSKI OLGIERD 2005r. ENERGETYK Gryfino

3. BALCZUŚ WIKTOR 2005r.
ZIELIŃSKI MICHAŁ 2007r. FALA Lublin

K-2 Juniorów młodszych 500m

1.DOBROŃ BARTŁOMIEJ 2001r.
PIĄTEK JAKUB 2001r. JEZIORO Tarnobrzeg

2.MAJEWSKI WOJCIECH 2001r.
STAREŃCZAK HUBERT 2003r. RRK Rzeszów

3. JASZEWSKI KRZYSZTOF 2002 r Fala Lublin
ROZPĘDEK TYMON 2002 r Energetyk Gryfino

K-2 Młodzików 500m

1. KOŚCIKIEWICZ OSKAR 2004r.
KULESZA PRZEMYSŁAW 2004r. ENERGETYK Gryfino

2. KNIEĆ KACPER 2003r
FRĄK MIKOŁAJ 2003r FALA Lublin

3. WOJCIECHOWSKI ARTUR 2004r.
KORCZYŃSKI IGOR 2004r. ENERGETYK Gryfino

Wioletta Wojtkowiak

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. bobek

    26 lipca 2019 at 14:11

    Uczciwa i zdrowa rywalizacja

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w sport

10

Maciej NALEPKA zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył brązowy medal

rta24.eu26 lutego 2020
87261717_487875045490324_2432590900027719680_n

18 medali UKS Delfin Tarnobrzeg

rta24.eu23 lutego 2020
siarkacup

Turniejów piłki nożnej SIARKA CUP 2020 o Puchar Prezydenta Tarnobrzega

rta24.eu21 lutego 2020
gorzyce

BIEG TROPEM WILCZYM W GORZYCACH

rta24.eu20 lutego 2020
IMG_20200216_181124

Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg-cztery medale trzy złote i jeden brązowy.

rta24.eu20 lutego 2020
DSC_2326-1024x576

DWA ZWYCIĘSTWA NA KONIEC

rta24.eu18 lutego 2020
20200212_080219

Obchody 10-tej rocznicy otwarcia krytej pływalni w Nowej Dębie

rta24.eu14 lutego 2020
badminton

Turniej badmintona “Małopolska Open”

rta24.eu13 lutego 2020
DSC_5598 (Kopiowanie)

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020