Kronika Policyjna

Kierowcy z promilami na drogach powiatu tarnobrzeskiego

Kierowcy z promilami na drogach powiatu tarnobrzeskiego

43-letnia piesza, została ofiarą wypadku drogowego. Zdarzenie spowodował kierowca forda focusa, który wjechał na przejście dla pieszych potrącając kobietę. Badanie urządzeniem wykazało u kierowcy 0,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę po użyciu alkoholu będzie odpowiadać przed sądem.

Tego dnia policjanci ruchu drogowego zatrzymali 8 nietrzeźwych kierowców (6 rowerzystów i 2 kierujących samochodami) i skontrolowali kilkudziesięciu uczestników ruchu drogowego.

W środę po godz. 13, policjanci tarnobrzeskiej drogówki, zostali wezwani do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie w powiecie tarnobrzeskim. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 65-letni mężczyzna kierujący fordem focusem, potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 43-letnią kobietę. Ranna piesza trafiła do szpitala pod opiekę lekarzy, pozostając do dalszego leczenia. Podczas prowadzonych czynności okazało się, że kierowca forda był pod działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 0,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna za spowodowanie wypadku drogowego oraz jazdę po użyciu alkoholu, będzie odpowiadać przed sądem.

Wczoraj na drogach powiatu tarnobrzeskiego policjanci ruchu drogowego zatrzymali 8 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, iż wcześniej piły alkohol. Wśród zatrzymanych było 6 rowerzystów i 2 kierujących samochodami.

Niechlubnym rekordzistą był mieszkaniec gminy Nowa Dęba, który po godz. 19, został zatrzymany przez policjantów ruchu drogowego na drodze w Jadachach. 48-letni mężczyzna kierował rowerem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie, też 63-letni mieszkaniec Grębowa. Policjanci zatrzymali mężczyznę na drodze w Grębowie o godz. 10. Badanie urządzeniem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Mniej, bo 1,44 promila alkoholu wykazało urządzenie w organizmie 43-letniego rowerzysty. Został on zatrzymany na drodze w Durdach (gmina Baranów Sandomierski).

70-letniego kierowcę opla astry zatrzymali policjanci do kontroli drogowej przed godziną 10, na ul. Bema w Tarnobrzegu. Badanie alkomatem wykazało u niego 0,46 promila alkoholu w organizmie.

Tego dnia policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej peugeota partnera. Do zdarzenia doszło po godz. 15, w Przybyłowie w gminie Gorzyce. Okazało się, że 53-letni kierowca jest pod działaniem alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 0,28 promila. alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

policja_rni

Wypadek drogowy w Trześni

rta24.eu19 czerwca 2019
policja-jezioro

Wznowiono poszukiwania 22-latka, nad Jeziorem Tarnobrzeskim

rta24.eu17 czerwca 2019
poszukiwany

Zaginiony Jan Smardz

rta24.eu12 czerwca 2019
policja_rni

Wypadek na ul.Sienkiewicza w Tarnobrzegu

rta24.eu10 czerwca 2019
14

Gorzyce. Konkurs Recytatorski im. ks. Jana Twardowskiego

rta24.eu7 czerwca 2019
policja_rni

Przyłapany na kradzieży kawioru

rta24.eu28 maja 2019
303-186050

Z sejfu pracodawcy wykradała pieniądze

rta24.eu22 maja 2019
policja11

Pijany kierowca uszkodził baner reklamowy

rta24.eu21 maja 2019
policja_rni

Kierowca opla był pijany, nie miał prawa jazdy

rta24.eu20 maja 2019

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola

Copyright © RTA24.EU