Fotorelacje

Marcin Stępień najpopularniejszym sportowcem portalu rta24.eu

Marcin Stępień zawodnik Transdźwig Stale został najpopularniejszym sportowcem roku 2016 w pierwszym Plebiscycie Sportowym portalu rta24.eu. Piłkarz uzyskał 1720 głosów.

Jest wychowankiem Siarki Tarnobrzeg. Związany również z OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg.  Obecnie podpora klubu Transdźwig Stale.

Drugim najpopularniejszym zawodnikiem został Zenon Dziadura związany jest on z klubem Witar Tarnobrzeg, startował w ponad 100 maratonach. Biegał m.in. w Nowym Jorku, Paryżu, Wiedniu. Głos na niego oddało 1298 czytelników.

Trzecie miejsce zajął Daniel Koczon – znakomity napastnik Siarki Tarnobrzeg, nieraz udowadniał swoją wartość na boisku. Miał bardzo dobry ostatni sezon. Głosowało na niego 930 osób.

Wyłonieni zostali także najpopularniejsi trenerzy i talenty.

Pierwsze miejsce i 824 głosy w kategorii talent zdobyła Emilia Dąbek, lekkoatletka związana klubem Witar Tarnobrzeg. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików zdobyła srebrny medal w biegu na 100 m, z życiówką 12,24.

Drugie miejsce, zajął Szymon Skulski, utalentowany pływak reprezentujący Delfin Tarnobrzeg. Miał bardzo dobry ostatni rok, zdobył złoty medal podczas finału ogólnopolskich zawodów pływackich OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA, na dystansie 50 m stylem motylkowym.
Na Szymona zagłosowało 818 czytelników
Trzecie miejsce i 300 głosów czytelników zdobyła Kinga Tomczyk, utalentowana siatkarka związana MOSiR Tarnobrzeg

Pierwsze miejsce w kategorii trener zdobyła Angelika Michalik z UKS Delfin Tarnobrzeg. Jej podopieczni wielokrotnie zdobywali uznanie na zawodach pływackich w regionie, kraju, a także na arenie międzynarodowej. Zdobyła 420 głosów czytelników.

Drugie miejsce zajął Michał Złotek, trener Mokrzyszowa Tarnobrzeg, z LZS Wydrza był bliski awansu do klasy A. Na trenera głosowało 299 osób.

Trzecie miejsce zajął Włodzimierz Gąsior, selekcjoner Siarki Tarnobrzeg. Z tym klubem związany jest od roku 2015. Długie lata był w Stali Mielec, najpierw był piłkarzem, a następnie trenerem. W plebiscycie zdobył 246 osób.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>