Medal dla nowodębianina na XVI Igrzyskach Lekarskich

W Zakopanem z udziałem przedstawicieli środowiska medycznego z całej Polski rozegrane zostały XVI Igrzyska Lekarskie w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie.

W zawodach tych bardzo dobrze spisał się jedyny przedstawiciel środowiska medycznego z Nowej Dęby, na co dzień lekarz chirurg Łukasz Wąsik.

Nowodębianin spisał się znakomicie i wywalczył dwa medale. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 35 lat Łukasz wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal. Jeszcze lepiej spisał się w grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 35 lat, gdzie wspólnie z Jakubem Florkiem (Tarnów) wywalczyli drugie miejsce i srebrny medal.

To kolejne już medale wywalczone przez Łukasza w zawodach rangi mistrzowskiej polskiego środowiska medycznego.

Źródło: UG Nowa Dęba

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

rta

Rusza III Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

rta24.eu7 grudnia 2018
asfzxa

Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg odnoszą kolejny sukces i to w Drużynowych Mistrzostwach Polski

Resized_20181202_120953(0)_1791

Zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg na Zimowych Mistrzostwach Okręgu Podkarpackiego 2018