kultura i rozrywka

Motyka, Nęcek i Li Qian zwycięzcami w naszym plebiscycie.

8 lutego w Dworze Dwikozy odbyła się Gala Finałowa  IV Plebiscytu sportowego portalu Rta24.eu ze specjalnym udziałem Tomasza Kucharskiego, dwukrotnego mistrza olimpijskiego. Na Bal przybył minister Bartłomiej Sienkiewicz, a po raz kolejny patronat nad wydarzeniem objęła vice minister sportu Anna Kupka. Zaproszeni goście zobaczyli również występ iluzjonisty  Macieja Kozłowskiego znanego między innymi z programu Mam Talent. Kapituła plebiscytu uhonorowała 3 firmy które w sposób szczególny wspierają lokalny sport ,Superior Industries  , Vivo Stalowa Wola oraz Autorud . Nagrodę specjalną przygotował znany i ceniony złotnik sandomierski Cezary Łutowicz.

W kategorii Talent trzecie miejsce zdobył Blanka Bobula   (228 głosów). Na drugim uplasowała się Aleksandra Bobula  (278 głosy). Zwyciężyła Emilia Motyka  (745 głosów). Sponsorem tej kategorii była firma Novis .

W kategorii Trener trzecie miejsce z ilością 377 głosów zdobyła Angelika Michalik.  Drugie miejsce należy do Ryszarda Kipera (506 głosy). Zwyciężył z ilością 795 głosów Zbigniew Nęcek. sponsorem tej  kategorii była firma Czak Music.

W kategorii Zawodnik trzecie miejsce zdobyła Katarzyna Swągiel z ilością 377  głosów. Druga była Jadwiga Sochaj  (479 głosów), a zwyciężyła po raz drugi Li Qian zdobywając 779 głosy. Sponsorem tej kategorii była firma Enea a nagrodę w imieniu zarządu wręczył Marcin Kaczmarczyk