Bez kategorii

O bezpieczeństwie nad wodą podczas pikniku

O bezpieczeństwie nad wodą podczas pikniku

W niedzielne popołudnie policjanci w ramach akcji “Kręci mnie bezpieczeństwo …nad wodą” promowali zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Przygotowany z tej okazji piknik odbył się nad Jeziorem Tarnobrzeskim, do którego włączyły się służby ratownictwa medycznego, strażacy PSP w Tarnobrzegu oraz pracownice Sanepidu. Niewątpliwą atrakcją był policyjny patrol konny.

W niedzielę, policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, strażacy PSP oraz służby ratownictwa medycznego zaprezentowały swoje działania profilaktyczne skierowane do dzieci, młodzieży, jak również osób dorosłych. Cała impreza piknikowa odbyła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim ramach kampanii objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji „ Kręci mnie bezpieczeństwo … nad wodą.

Podczas spotkania funkcjonariusze przypominali o podstawowych zasadach bezpiecznego i prawidłowego korzystania z kąpielisk, sprzętu pływającego, po to aby zapobiegać utonięciom. Zebrani uczestnicy mogli wziąć udział w licznych konkursach promujących zasady bezpiecznych zachowań w wodzie i nad wodą.

Dla starszych uczestników pikniku policjanci przygotowali konkurencje sprawnościowe oraz tor z alkogoglami. Jednak niewątpliwa atrakcją nad Jeziorem Tarnobrzeskim były konie patrolu policyjnego z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

Na zakończenie spotkania rozdawane zostały ulotki informacyjne, a także elementy odblaskowe. Aż do końca września akcja będzie realizowana w miejscach wypoczynku mieszkańców i miłośników Jeziora Tarnobrzeskiego.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Zobacz Komentarze (1)

1 Komentarz

  1. No name

    29 czerwca 2018 at 21:04

    Był sobie kiedyś człowiek. Id€ do kościoła jest lektorem, jadę autobusem jest kontrolerem, id€ na disco ochroniarz, dni Tarnobrzega maskotka Jeż oczywiście ten sam. A teraz co artykuł o policji to ten sam mundurowy czy to akcja piłka nożna czy też akcje dla seniorów czy też dzieci. Pozdrowionka dla St. Jesteś człowiekiem instytucją i to bardzo pozytywną.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bez kategorii

Więcej w Bez kategorii

policja1

Rusza policyjna akcja “Ostatni weekend wakacji”

rta24.eu1 września 2018
1-IMGP7994

Pokonaliście tysiące kilometrów dla Julki

rta24.eu18 czerwca 2018
glowne

Uczniowie z Woli Baranowskiej najlepsi w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

rta24.eu16 maja 2018
tarnobrzeg

Ogromny entuzjazm podczas I edycji „Kongresu Edukacyjnego: IT i szachy”!

rta24.eu27 kwietnia 2018
wfosigw

Jak otrzymać dofinansowanie na kotłownię i oczyszczalnię ścieków ?

rta24.eu20 kwietnia 2018
303-157843

Policjanci debatowali z działkowcami

rta24.eu17 kwietnia 2018
ZDJECIE-3

Hit cenowy w TIP-TOP Rowery i Narty!

rta24.eu16 marca 2018
5 (Kopiowanie)

Powiat Tarnobrzeski partnerem I Gali Orderu Rzeki Wisły w Sandomierzu

rta24.eu26 lutego 2018
policja4

2 pijanych kierowców, 4 kolizje drogowe – bilans zdarzeń drogowych

rta24.eu9 lutego 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU