Pokaż ogłoszenia


Informacje kontaktowe
Kontakt Biuro Spektrum
: 609460851
: Tarnobrzeg
: PLN 850,000.00
Więcej informacji
Oferujemy do sprzedania wolnostojący budynek usługowo-mieszkalny usytuowany na działce o pow. 11 ar, położony bezpośrednio przy Rynku w miejscowości Koprzywnica w pow. sandomierskim. Dom jest po remoncie wykonanym kilka lat temu – wymienione zostały okna, drzwi, budynek został ocieplony, odnowiono elewację, wymienione zostały wszystkie instalacje wewnętrzne, wentylacja z rekuperacją.
Powierzchnia całkowita budynku to ok. 300m2.

Parter budynku przystosowany jest do prowadzenia działalności usługowo – handlowej (wcześniej znajdowała się tam apteka)
Na piętrze znajduje się część mieszkalna, w skład której wchodzą: dwie sypialnie, łazienka, garderoba, przedpokój, salon z kominkiem połączony z kuchnią i jadalnią. Na tym samym poziomie jest także oddzielny pokój, łazienka, pralnia, kotłownia i trzy pomieszczenia gospodarcze. Do tej części jest oddzielne wejście od strony ogrodu.

Budynek stoi na ogrodzonej działce. Z tyłu znajduje się wolnostojący budynek, w skład którego wchodzą: dwa garaże, pomieszczenie gospodarcze, a także część przeznaczona dla gości – pokój, łazienka, taras.
Całość jest zagospodarowana i utrzymana w bardzo dobrym stanie, wjazd do garażu wyłożony jest betonową kostką brukową.
Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media – prąd (3 fazy), gaz, woda (wodociąg miejski oraz studnia), internet, telewizja, linia telefoniczna. W budynku zainstalowany jest piec gazowy.

Bardzo dobra lokalizacja – centrum miasta, w pobliżu liczne sklepy spożywcze, Dom Kultury oraz XVII-wieczny kościół.

Cena: 850 000 zł (do negocjacji)
---
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU