Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Thoni Alutec
: 158149816
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
Firma THONI ALUTEC w Stalowej Woli, zatrudniając ponad 1500 osób, jest jednym z największych zakładów produkujących odlewy ze stopów aluminium.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Administrator Systemu ERP

Opis stanowiska
Administrator Systemu ERP będzie zarządzać utrzymaniem systemu informatycznego Simple.ERP w zakładzie produkcyjnym oraz będzie brać udział w rozwijaniu i wdrażaniu poszczególnych funkcjonalności systemu. Miejscem pracy będzie Stalowa Wola. Wybrany kandydat będzie odpowiadał (raportował) przed Dyrektorem IT Thoni Alutec.

Zadania
• Instalacja, konfiguracja i codzienna administracja aplikacjami systemu Simple.ERP;
• Tworzenie, testowanie oraz wdrażanie poprawek aplikacyjnych oraz aktualizacji;
• Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania aplikacji zgodnie z parametrami funkcjonalnymi, wydajnościowymi i jakościowymi;
• Wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze zarządzanej aplikacji;
• Uczestnictwo w testach;

Wymagania
• Posiadanie wiedzy oraz umiejętności zarządzania i administrowania powierzonymi systemami informatycznymi;
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne, matematyczne, ekonomiczne;
• Znajomość środowisk baz danych oraz narzędzi do zarządzania bazami danych;
• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
• Rozumienie zasad biznesowych w przemyśle produkcyjnym;

Oferta
Stanowisko umożliwia szerokie możliwości rozwoju osobistego w zakresie administrowania i rozwijania systemu ERP w zakładach produkcyjnych przemysłu metalurgicznego w międzynarodowym środowisku. Mamy w pracy przyjazną i nieformalną atmosferę. Atrakcyjne wynagrodzenie może być zachętą do podjęcia wyzwania.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłan

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg