Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Olga
: Polska
: PLN 0.00
Więcej informacji
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych osób na stanowisko przedstawiciela handlowego. Sprzedaż dotyczy materiałów budowlanych typu kamień dekoracyjny, panele gipsowe oraz podmurówka systemowa. Doświadczenie w handlu jest dodatkowym atutem.
Obecnie szukamy kandydatów na teren woj. Pomorskiego.
Przewidziane obowiązki:
- pozyskiwanie nowych klientów
- rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
- podtrzymanie i dbanie o dobry wizerunek firmy
- opieka nad pozyskanymi klientami
- raportowanie wyników pracy
- ścisła współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami
- sumienność i dokładność
- duża motywacja i nastawienie na sukces
- samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
- determinacja w realizacji założonych celów
- prawo jazdy kategorii B
- wysoka kultura osobista

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
- wynagrodzenie stałe + prowizja uzależniona od wyników pracy
- samochód służbowy do wykonywania powierzonych zadań
- możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego
- możliwość wdrażania nowych pomysłów
- pracę 5 dni w tygodniu ( pon-pt.) i wolne weekendy
- miłą atmosferę pracy i zgrany zespół

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.ph1@onet.pl
CV proszę podpisać Imieniem i Nazwiskiem oraz województwem.

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg