Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Marta
: 510011819
: Polska, Gorzyce
: PLN 0.00
Więcej informacji
Sanpro Interim jest prężnie działającą, ogólnopolską agencją pracy oraz doradztwa personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13589.
Specjalizujemy się w organizacji zatrudnienia oraz rekrutacji, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

LABORANT

WYMAGANIA
- wykształcenie średnie techniczne
- mile widziane doświadczenie zawodowe
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność,
- punktualność
- gotowość do pracy zmianowej.

OBOWIĄZKI
- Metalograficzne przygotowanie próbek : cięcie, toczenie, frezowanie, szlifowanie, polerowanie, inkludowanie .
- Ocena mikrostruktury.
- Wykonywanie badań makrostruktury tłoków i odlewów metodą luminescencji kolorowej i metodą trawienia.
- Przeprowadzanie czynności kontrolnych zgodnie z KCKP.

OFERUJEMY
- umowę o pracę
- prace w prężnie rozwijającej się firmie
- prace w doświadczonym zespole
- miejsce pracy: Gorzyce

CV należy składać przez portal z dopiskiem :
"Laborant" lub osobiście

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg