Pokaż ogłoszenia


Informacje kontaktowe
Kontakt Turbo-Trans
: 513012958
: Polska, Warszawa
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
Profesjonalna firma Turbo-Trans z Warszawy oferuje najwyższej jakości usługi transportowe na terenie Warszawy, całej Polski i za granicą. W każde podejmowane zlecenie wkładane jest maksimum zaangażowania, co sprawia że Klient otrzymuje usługi dostosowane przede wszystkim do indywidualnych oczekiwań. Zespół fachowców gwarantuje stabilność i odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia. Cennik ustalany jest indywidualnie w zależności od charakteru realizowanego zlecenia.

Pracownicy firmy to wykwalifikowana kadra rzetelnych i godnych zaufania osób dla których najważniejsze jest zadowolenie zleceniodawcy. Firma dysponuje swoim samochodem, przeznaczonym do bezpiecznego i bezproblemowego transportu nawet na bardzo dużych odległościach. Usługi transportowe realizowane są tanio, kompleksowo i terminowo - tutaj nie ma mowy o opóźnieniach i braku dotrzymania danego słowa. Całe zlecenie przebiega według jasno ustalonego z Klientem planu działania, w ten sposób masz pewność, że nad wykonawstwem usługi masz pełną kontrolę. Jednym z najważniejszych zalet firmy jest dyspozycyjność - 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zakres usług:
- przeprowadzki mieszkań i domów,
- przenoszenie firm i biur,
- transport, montaż i demontaż mebli,
- przewóz gabarytów o dużych rozmiarach w tym pianin,
- czyszczenie piwnic strychów,
- możliwość przewozu materiałów budowlanych z magazynów,
- utylizacja mieszkań po zmarłych.

Dla kadry pracowniczej Turbo-Trans nie ma skomplikowanych przeprowadzek, odpowiednio ustalony harmonogram pozwala zaoszczędzić sobie wielu nieprzewidzianych sytuacji, które mogą się zdarzyć.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą koniecznie wejdź na https://turbo-przeprowadzki.pl/ i dowiedz się więcej!

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola

Copyright © RTA24.EU