Pokaż ogłoszenia


Informacje kontaktowe
Kontakt Maria
: 661 218 796
: Polska, Tarnobrzeg
: PLN 161,840.00
Więcej informacji
Sprzedam bez pośredników mieszkanie o powierzchni 57,8 m kw.: 3 pokoje z samodzielną kuchnią, oddzielną ubikacją i łazienką. Na IV piętrze w bloku czteropiętrowym – nie narożne! os. Serbinów
Mieszkanie, którego jestem pierwszym właścicielem – nie ma zadłużeń ani zawiłości prawnych.
Wyróżnia się tym, że jest w nim naprawdę cicho i przytulnie. Niesamowicie dobrze skomunikowane. Przedpokój łączy wszystkie pomieszczenia.
Bardzo jasne, ustawne; ekspozycja: wschód/południowy-zachód. Z salonu wyjście na nieduży, zadaszony balkonik. W łazience i WC na ścianach i podłodze glazura. W pozostałych pomieszczeniach na podłogach wykładzina, w kuchni na ścianach flizy.
Dodatkowo duża, przestronna piwnica, gdzie swobodnie można przechowywać kilka rowerów; jak też sprzęt o naprawdę dużych gabarytach.
Mieszkanie umeblowane - niemniej wymaga remontu – tak by móc sobie indywidualnie go zaaranżować i dopasować do własnych potrzeb.
Jego ogromnym atutem jest położenie: w okolicy kilka dużych parkingów, vis a vis bloku jest przedszkole plus aktualnie w trakcie budowy żłobek, market Jędruś, tuż obok przychodnia i trzy apteki, Kaufland, szkoła podstawowa i kościół, dla dzieci place zabaw, boisko i alejki do jazdy na rowerach/rolkach czy na spacery. W bloku salon fryzjerski.
W mieszkaniu internet, TV kablowe – ok. 70 kanałów, domofon, możliwość podłączenia telefonu stacjonarnego, woda ciepła miejska, ogrzewanie centralne indywidualnie opomiarowane.
Bardzo przyjazne sąsiedztwo głównie osoby pracujące, rodziny i spokojni emeryci.
Zachęcam do składania poważnych ofert i oglądania mieszkania, cena jaką proponuję to 161 840 zł. To 2800 zł. Za metr kwadratowy (oczywiście do rozsądnej negocjacji)
Kontakt wyłącznie na nr tel 661 218 796

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola

Copyright © RTA24.EU