Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Kamil
: 885994507
: Tarnobrzeg
: PLN 0.00
Więcej informacji
Poszukujemy energicznej i zmotywowanej do pracy osoby, która zadba o dobrą atmosferę w naszym zespole :)

CHĘTNIE PRZESZKOLIMY OSOBY STAWIAJĄCE PIERWSZE KROKI NA DRODZE ROZWOJU ZAWODOWEGO!!!

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,
- stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe premie,
- ubezpieczenie grupowe i kartę Multisport,
- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów z wykorzystaniem kasy fiskalnej (zapewniamy przeszkolenie),
- wykładanie towarów na półki sklepowe,
- doradztwo i pomoc klientom podczas zakupów na sali sprzedaży.

Nasze oczekiwania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,
- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.

Na spotkanie można się umówić pod numerem - 885 994 570.
NIE ZWLEKAJ - CZEKAMY NA CIEBIE! :)

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola