Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Manpower
: 608549219
: Polska, Tarnobrzeg
: PLN 0.00
Więcej informacji
Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku z branży automotive poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Operator/ka linii produkcyjnej – REKRUTACJA 30.08 oraz 31.08

Miejsce pracy : Chmielów (Tarnobrzeg) woj. podkarpackie

Oferujemy:
• Stawkę godzinową + premie i dodatki
• pierwszą podwyżkę już po 3 miesiącach
• krótki czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy
• transport pracowniczy ze Staszowa
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z opcją zatrudnienia u Klienta na czas nieokreślony
• możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive
• dodatkowe nagrody za polecenie kandydatów do pracy
• dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium ( prywatna opieka medyczna, Karty Multisport, grupowe ubezpieczanie PZU)

Zakres obowiązków:
• bieżąca kontrola jakości produktu
• proste prace manualne na linii produkcyjnej
• dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy

Wymagania:
• dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowy
• gotowość do podjęcia pracy od zaraz
• motywacja i chęci do pracy
• nie wymagamy doświadczenia, każda nowa osoba zostaje przeszkolona pod dane stanowisko

Spotkanie rekrutacyjne - 30.08.2018 odbędzie się w Tarnobrzegu na ul. Moniuszki 20, godz.9:30
Spotkanie rekrutacyjne – 31.08.2018 odbędzie się w Urząd Pracy w Staszowie ul. Szkolna 4, godz.10:00

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą na maila: chmielow@manpower.pl lub kontakt pod numerem telefonu 608 549 219

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych o

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg