Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Kamil
: Polska, Stalowa Wola
: PLN 0.00
Więcej informacji
Dla innowacyjnej i prężnie rozwijającej się polskiej firmy z branży aluminium, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Operatora Maszyny CNC

Opis stanowiska:
* Obsługa maszyn CNC
* Sprawdzanie gotowych wyrobów pod kontem zgodności i jakości

Oferujemy:
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
* Szkolenie wstępne przygotowujące do pracy
* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w swojej branży
* Bezproblemowe dojazdy (transport pracowniczy z Leżajska, Nowej Sarzyny, Niska)

Wymagania:
* Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych
* Dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (zmiany 7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00) w systemie czterobrygadowym

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola