Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Kamil
: PLN 0.00
Więcej informacji
Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej w Stalowej Woli poszukujemy:

Elektromechanika Utrzymania Ruchu
Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:
* Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych - obrabiarki CNC
* Zmiany oprzyrządowania, modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych
* Diagnozowanie i usuwanie usterek, analiza przyczyn awarii, działania prewencyjne oraz czuwanie nad przeglądami

Warunki zatrudnienia:
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Wynagrodzenie podstawowe: 2600 zł netto + premia kompetencyjna, zależna od posiadanej wiedzy
* Praca w systemie 4 brygadowym – 3 zmiany (7:00 – 15:00 / 15:00 – 23:00 / 23:00 – 7:00)
* Niezbędne narzędzia do pracy

Szukamy kogoś kto:
* Ma doświadczenie w pracy na stanowisku Elektryka, Mechanika lub Elektromechanika
* Umiejętność czytania schematów technicznych oraz rysunków technicznych
* Posiada uprawnienia SEP E1

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego Cv na adres: elektromechanik-utrzymania.fcya.qiya@tbapply.pl

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola