Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Ilona Owczarczyk
: 158400100
: PLN 0.00
Więcej informacji
Tartak IKEA Industry Poland w Stalowej Woli poszukuje kandydatów na stanowisko:Elektryk automatyk

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
•Odpowiedzialność za utrzymanie oraz okresowe naprawy napędów sterujących, przełączników oraz innych urządzeń elektrycznych
•Usuwanie blokad, tworzenie nowych instalacji
•Dobór rozwiązań automatyki przemysłowej i układów bezpieczeństwa maszyn zgodnie z dyrektywą maszynową i normami
•Skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych i wdrażanie zmian
•Utrzymywanie w sprawności technicznej maszyn, urządzeń i wyposażenia technicznego
•Realizacja planowanych przeglądów i wdrażanie działań prewencyjnych
•Uczestniczenie przy uruchomieniu i optymalizacji pracy nowych maszyn i linii produkcyjnych
•Usuwanie bieżących awarii, wykonywanie napraw i remontów
•Utrzymanie pełnej sprawności maszyn, sieci energetycznych, narzędzi i przyrządów
•Wsparcie wydziałów produkcyjnych przy obsłudze maszyn i urządzeń
•Aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw
Od kandydatów oczekujemy:
•Wykształcenia technicznego średniego lub wyższego o kierunku: automatyka, elektrotechnika, elektronika
•Doświadczenia w dziale utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego
•Uprawnienia SEP do 1 kV
•Umiejętności pracy w systemach PC oraz PLC
•Znajomość dostawców komponentów automatyki będzie dodatkowym atutem
•Systematyczności, skrupulatności oraz zaangażowania
•Zdolności w ustalaniu priorytetów zadań
•Umiejętności pracy zespołowej
•Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
•Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy wysyłać
na adres: recepcja.stw@ikea.com do dnia 07.09.2015

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg