Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt Barbara Jachim
: 158428569
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 0.00
Więcej informacji
Zakład Elektroniki i Automatyki CHIP
zatrudni pracownika na stanowisko
ELEKTRONIK
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Region: podkarpackie

Zakres obowiązków:
• Montaż i uruchamianie układów,
• Serwis urządzeń elektronicznych,
• Instalowanie i uruchamianie urządzeń i aparatury elektronicznej ,
Oczekiwania:
• Wykształcenie średnie lub wyższe o kierunku Elektronika lub pokrewne,
• Doświadczenie zawodowe: mile widziane na podobnym stanowisku,
• Znajomość zagadnień z zakresu elektroniki, automatyki i elektrotechniki,
• Znajomość techniki cyfrowej,
• Umiejętność czytania schematów,
• Umiejętność lutowania,
• Umiejętność projektowania układów elektronicznych: mile widziana,
• Znajomość techniki programowania: mile widziana,
• Dobra organizacja pracy,
• Odpowiedzialność,
• Dokładność,
Oferujemy:
• Ciekawą pracę,
• Stałe i stabilne warunki zatrudnienia,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość zdobycia specjalistycznego doświadczenia oraz praktycznej wiedzy,
• Możliwość udziału w nowych, ciekawych projektach,
• Udział w szkoleniach,
Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@chip-elektronika.com.pl z dopiskiem „ELEKTRONIK”
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg