Pokaż ogłoszenia


Informacje kontaktowe
Kontakt Marta
: 509026303
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 750,000.00
Więcej informacji
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż lokal o łącznej pow. 130m w pełni wyposażony, przeznaczony pod kompleksową działalność medyczną, położony w Stalowej Woli na prestiżowym osiedlu "OGRODY". Dużym atutem jest blisko położony Szpital Powiatowy oraz dogodne, szybkie połączenie ze ścisłym centrum miasta. Zajmuje jeden poziom, na parterze, z wejściem bezpośrednio z ulicy.

Lokal jest w idealnym stanie technicznym, wykończony najwyższej klasy materiałami - nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Dostępny od zaraz. Sprzedawany z pełnym, profesjonalnym medycznym wyposażeniem (meble wykonane na wymiar, biurka, krzesła, szafy kartotekowe, kozetki lekarskie, dozowniki, armatura, biały montaż, wewnętrzne sieci w tym telefoniczna i internetowa).
Dedykowany jest na działalność lekarsko-stomatologiczną i inną usługową (gabinety kosmetyczne, SPA, rehabilitacyjne) oraz biurową czy kancelarię.

Pomieszczenia: duży hall z recepcją, 3 łazienki (w tym 1 dla personelu i 1 dla osób niepełnosprawnych, łazienka przy gabinecie planowanym jako ginekologiczny), 4 gabinety lekarskie, 1 pokój socjalny, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenie przygotowane pod sterylizator. Do każdego gabinetu wejście z recepcji/holu. Wysokie, przestronne pomieszczenia. Lokal przystosowany do działalności medycznej z uwzględnieniem obowiązujących wymogów oraz standardów.

Kontakt BN DOMINO: Marta Świątek: tel.: 509 026 303

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU