Pokaż ogłoszenia

Informacje kontaktowe
Kontakt HM PROJECT
: 731691000
: Polska, Stalowa Wola
Visit Website
: PLN 6,000.00
Więcej informacji
Do naszego zespołu HM Project Sp. z o.o., poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK/AUTOMATYK- serwisant CNC

Zakres obowiązków:
-Odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń
-Usuwanie usterek i przywracanie funkcjonalności systemów sterowania
-Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
-Nadzór nad pracą systemów urządzeń produkcyjnych od strony mechanicznej oraz elektrycznej z elementami automatyki przemysłowej
-Obsługa techniczna systemów w zakresie optymalizacji parametrów pracy

Nasze oczekiwania:
-Wykształcenie kierunkowe (automatyka, elektryka, elektromechanika, mechatronika i pokrewne)
-Umiejętność diagnostyki układów sterowania automatyki przemysłowej, najlepiej opartych o sterowniki Siemens 840 D/840 SL
-Umiejętność diagnozowania, wyszukiwania błędów i usuwania awarii maszyn i urządzeń stosowanych w przemyśle oraz biegłe posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
-Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
-Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia
-Gotowość do podróży zagranicznych
-Uprawienia SEP min. do 1kV
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:
-Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe w międzynarodowej firmie,
-Bardzo ciekawą pracę w nowoczesnym środowisku przemysłowym, wykorzystującym najnowsze technologie
-Ambitną, rozwijająca i odpowiedzialna praca, gwarantująca podnoszenie kompetencji oraz rozwój zawodowy
-Atrakcyjne wynagrodzenie min. 6000 netto, umowa o prace

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg