Kronika Policyjna

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Puchar dla Tarnobrzeskich policjantów

Drużyna piłkarska z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zajęła I miejsce w “II Turnieju w Piłce Nożnej Służb Mundurowych” o puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego.

O tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej rywalizowali w minioną sobotę policjanci garnizonu podkarpackiego. Na stadionie piłkarskim w Woli Chorzelowskiej pod Mielcem, rozegrany został “II Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej”. Patronat nad turniejem objął Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl”. Sportowe spotkanie zorganizowała Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.

Impreza sportowa, wzbudziła duże zainteresowanie i przyciągnęła sporą rzeszę uczestników oraz dopingujących im kibiców. Turniej otworzył marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.

Do uczestnictwa w zawodach zgłosiło się 10 drużyn, reprezentujących: jednostki policji z Tarnobrzega, Mielca, Dębicy, Ustrzyk Dolnych, w tym łączona drużyna ze Stalowej Woli i Niska, a także z IPA Mielec, firmy Kirchhoff Polska, Straży Granicznej, Wojsk Obrony Terytorialnej oraz Państwowej Straży Pożarnej z Mielca.

Od samego rana trwały turniejowe zmagania. Biorące udział w zawodach, podzielone na dwie grupy drużyny, walczyły z ogromnym zaangażowaniem i poświeceniem, w systemie każdy z każdym. Faworyci grup rywalizowali o laur zwycięstwa.
W meczu finałowym zmierzyły się drużyna Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu i drużyna KP PSP z Mielca, a w półfinale z drużyna przypadła walka z drużyną Kirchhoff Polska.

Po ostrej rywalizacji, ostatecznie lepsi okazali się tarnobrzescy policjanci wygrywając ze strażakami 1-0 i to oni wywalczyli I miejsce i tytuł najlepszej drużyny piłkarskiej wśród podkarpackich policjantów.

Laureaci, okolicznościowy puchar odebrali z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Mielcu nadkomisarza Jacka Juwy oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. podkarpackiego Józefa Bąka.

Źródło: KMP Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

policja11

Świadkowie ujęli pijanego kierowce

rta24.eu16 listopada 2018
303-174696

Pijany kierowca wjechał w ogródek restauracji

rta24.eu13 listopada 2018
policja_rni

Pijany kierowca uciekał przed policjantami

rta24.eu29 października 2018
303-173823

Dachował Peugeotem

rta24.eu26 października 2018
alkohol_kierowca

Pijany kierowca uszkodził samochód parkując pod blokiem

rta24.eu26 października 2018
IMGP2224 (Kopiowanie)

Cztery osoby ranne po wypadku w Jadachach

rta24.eu15 października 2018
policja5

28-latek chciał się utopić w Wiśle

rta24.eu2 października 2018
policja_rni

Nie żyje 73-letni rowerzysta

rta24.eu19 września 2018
policja_tbg

Podsumowanie wakacji 2018

rta24.eu8 września 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU