Siarka przegrała z Elaną Toruń

W sobotnim meczu drugiej ligi Siarka Tarnobrzeg przegrała wyjazdowe spotkanie z Elaną Toruń 2:4. Nasi piłkarze dwa decydujące gole stracili grając z przewagą jednego zawodnika, po tym jak czerwoną kartką ukarany został piłkarz Elany Kryszak.

Mecz rozpoczął się fatalnie dla naszego zespołu. Już pierwsza akcja gospodarzy zakończyła się faulem w polu karnym Wełnickiego na Kościelniaku. „11” nie bez kłopotów wykorzystał Maciej Stefanowicz. Nasz zespół stopniowo opanowywał sytuację na boisku i po tych trudnych chwilach na początku spotkania, zaczął coraz groźniej atakować. Po jednej z udanych akcji Siarki bramkarz miejscowych złapał piłkę poza polem karnym. Rzut wolny fantastycznym strzałem w okienko na gola zamienił Kamil Radulj. Niestety nie udało się utrzymać wyniku do przerwy – po błędzie defensywy, Zocha pokonał Krzysztof Wołkowicz. W drugiej połowie Siarka starała się wyrównać i dopięła swego po godzinie gry. Z rzutu wolnego mocną piłkę posłał w światło bramki Radulj i ręką z linii bramkowej wybił ją Kryszak. Piłkarz Elany za to zagranie wyleciał z boiska, a z rzutu karnego wyrównał Radulj. Niestety nasi piłkarze nie wykorzystali gry w przewadze. W 79. minucie Zocha pokonał strzałem głową Onsorgę, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego. Ustalił wynik meczu indywidualna akcją najlepszy strzelec miejscowych Kozłowski.

Źródło: Siarka Tarnobrzeg

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>