Sukces zawodniczki IKS Jezioro Tarnobrzeg

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Sarzynie rozegrano Indywidualne Mistrzostwa Podkarpacia Młodzików w tenisie stołowym.

W zawodach tych Sylwia Stala IKS Jezioro Tarnobrzeg zdobyła dwa medale (brązowy w singlu i złoty w deblu).

W turnieju indywidualnym Sylwia Stala pokonała 3:0 Julię Pilch oraz 3:2 Julię Żygadło obie z LKS Kańczuga. Następnie 3:0 Kingę Staroń UKS Niedźwiada Dolna i 3:1 Julię Wiktor ATS Bingo Ropczyce. W walce o finał przegrała 0:3 z Emilią Skiba Politechnika Rzeszów.

W grze podwójnej razem z Kingą Staroń UKS Niedźwiada Dolna zdobyły złoty medal.

Źródło: UM Tarnobrzeg

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>