W Tarnobrzegu

Szefowa MOPR powalczy o prezydenturę w Tarnobrzegu

Szefowa MOPR powalczy o prezydenturę w Tarnobrzegu

Przybywa kandydatów do fotela prezydenta Tarnobrzega. Dwoje z nich zarejestrowało już swoje komitety wyborcze w tarnobrzeskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego.

Kandydatką Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólny Tarnobrzeg została dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu Elżbieta Miernik-Krukurka. W wyborach wystartuje także mieszkaniec Tarnobrzega Norbert Kolano, o prezydenturę ubiegać się będzie jako kandydat niezależny.

O stanowisko prezydenta miasta ubiegać się będą także: Kamil Kalinka z PiS, przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek i Krzysztof Wianecki.

Zgłoszenia komitetów wyborczych przyjmowane są do poniedziałku 27 sierpnia. Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października. Drugą turę wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast wyznaczono na 4 listopada.

Wioletta Wojtkowiak

Zobacz Komentarze (10)

Komentarze

 1. Norbi 575

  22 sierpnia 2018 at 17:08

  Ciekawe czy projekt stępak gospodarczyk i lenart da efekt ??

 2. miastowy

  22 sierpnia 2018 at 17:54

  Cieszy mnie obecnosc kobiety w tym malociekawym gronie doswiadczenie w zarzadzaniu ma mieszkancy ja znaja a co najwazniejsze nie wywodz sie z tej calej dzajki politycznej duuuzy plus

  • anonim

   23 sierpnia 2018 at 10:20

   Niestety ale ta Pani nie nadaje się na Prezydenta Naszego miasta. Sama nie potrafi zarządzać na swoim podwórku, nie ma pojęcia o rządzeniu miastem, co z tego że wszędzie się uśmiecha, jest miła jak wiedzy 0. Żeby to miasto odżyło potrzeba bardzo dobrego zaplecza i znajomości a sterowanie przez Mastalerza raczej nie przyniesie dobrych korzyści… Warto wybrać osobę, która ma znajomości w partii rządzącej krajem, tylko wtedy jest szansa na załatwienie pieniędzy dla Naszego miasta, nie patrząc już na osobiste względy osoby ale i tak tępota ludzka nie zna granic i lepiej zagłosować na kogoś co się ładnie uśmiecha niż na kogoś co jest w stanie coś załatwić.

 3. radość

  23 sierpnia 2018 at 10:23

  Wiecej kandydatów to szansa że do drugiej tury Kalinka nie wejdzie.Co on wtedy zrobi?
  Ortyl tego nie wybaczy.A swoja drogą koandydaci powinni w trybie wyborczym skarżyć kampanie robioną za pieniadze podatników.

 4. Antek

  23 sierpnia 2018 at 11:12

  Norbert Kolano to ciekawa alternatywa dla Kalinki.

  • kto

   23 sierpnia 2018 at 18:08

   Kalinkowie usuneli Kolano z pisu.Teraz.walczą razem Tylko Kalinka ma kase z pisu a ten nie ma nic

 5. krzyś

  24 sierpnia 2018 at 07:38

  Tylko Pan Kalinka może coś dla Tbg załatwić, reszta to będzie klepanie biedy, która jest. Z całym szacunkiem ale Pan Bożek to tzw. ciepłe kluchy i patrzy by do emerytury dotrwać na fajnym stołku, nie ma szans nic dla Tbg zrobić, Pan Kolano brak słów ;), Pan Zych populista, demagog i lanser bez szans na zrobienie czegokolwiek w Tbg, Pani Miernik jakiś żart mało śmieszny,a Pan Wianecki zupełnie nic nie zrozumiał z poprzednich wyborów … Trzeba dać szanse Panu Kalince, jest z partii rządzącej i jedynie on ma dostęp do “źródełka”.

  • ale ubaw

   24 sierpnia 2018 at 11:29

   Hadlo ze Kalinka zdobedzie kase i dlatego.musi byc prezydentem szantażem politycxnym i podlega zaskarżeniu do sadu w trybie wyborcxym bo to.niezgodne zprawem do glosowania za pieniadze rządowe.

  • Dodu

   24 sierpnia 2018 at 15:10

   A czy bierzecie Państwo PiS uwagę, że niekoniecznie obecnie rządzący będą rządzić dalej? Niekoniecznie PiS wygra wybory parlamentarne, to jest wróżenie z fusów. Teraz jest przy władzy to fakt, ale co zrobił dla miasta przez te 4 lata?
   Jak można tak bezpardonowo deprecjonować kontrkandydatów?
   Może i mają inną wizję, inny styl bycia, ale określenia ” brak słów”, czy ” jakiś żart” lub ” ciepłe kluchy”?.
   Dla mnie osobiście P. Bożek to nie ” ciepłe kluchy” tylko człowiek z klasą, który pokazał już przez 4 lata, że wojenki i bezpardonowe przepychanki nie są w jego stylu. Pan Zych niepodporządkowanie się swojej partii, innych kandydatów nie znam. Boję się jedynie, że młodzi z dziećmi na utrzymaniu potraktują ten stołek jak trampolinę do polepszenia tylko swojego życia, w materii majątku ( czego byliśmy świadkami w ostatnich dwóch kadencjach) lub dla samej władzy ( co też już przerabialiśmy).

   Każdy ma prawo głosować jak chce, oby te głosy były przemyślane, ja wolę współpracę i spokój w sprawach miasta, niż wieczne wojenki tarnobrzesko-tarnobrzeskie. To jest chore, a zwykli ludzie patrzą i płacą podatki na ten spektakl.

 6. rejwach

  27 sierpnia 2018 at 08:38

  najpierw oceniajmy osoby a wtej ocenie najgorzej wypada kalinka , jest niedouczonym bufonem a jedyny jego atut to wsparcie ortyla , nawet n ie calego pisu ,\gdyby pis wygral to jest to jakas wartosc ale inni np zych czy kapusciakowa tez sie z ta władza dogadaja : a jesli ortyl zniknie to biada kaliniakowi i jego poplecznikow nieudacznikom takim jak motyka czy kozik … taki czas oby nadszedła alleluja !!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

wooden-letters-1564431

Dziś Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

rta24.eu21 lutego 2019
dd1

Siłownia w prezencie od przyjaciół

rta24.eu21 lutego 2019
Wójt gminy Gorzyce Leszek Surdy z wizytą u Aleksandry Dulkiewicz

Wójt Gorzyc przekazał księgę kondolencyjną

rta24.eu21 lutego 2019
w2

Koncert ze zbiórką na szpital

rta24.eu21 lutego 2019
1d

Turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu “Małopolska Open By Redson”

rta24.eu20 lutego 2019
303-180478

Wyrwał znak drogowy i rzucił nim w przystanek. Chciał zaimponować kolegom

rta24.eu20 lutego 2019
dsc01612,lH99nrGbpmmEqb2FZaA

Konferencja prezydenta miasta ws. budynku przy ul. Św. Barbary

rta24.eu19 lutego 2019
IMG_0708

Podziękowali Sołtysom za prace

rta24.eu19 lutego 2019
policja4

Ciągnikiem rolniczym wjechał w mazdę

rta24.eu19 lutego 2019

Kontakt

Redakcja
tel. 570 224 700
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU