W Tarnobrzegu

Szefowa MOPR powalczy o prezydenturę w Tarnobrzegu

Szefowa MOPR powalczy o prezydenturę w Tarnobrzegu

Przybywa kandydatów do fotela prezydenta Tarnobrzega. Dwoje z nich zarejestrowało już swoje komitety wyborcze w tarnobrzeskiej delegaturze Krajowego Biura Wyborczego.

Kandydatką Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólny Tarnobrzeg została dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu Elżbieta Miernik-Krukurka. W wyborach wystartuje także mieszkaniec Tarnobrzega Norbert Kolano, o prezydenturę ubiegać się będzie jako kandydat niezależny.

O stanowisko prezydenta miasta ubiegać się będą także: Kamil Kalinka z PiS, przewodniczący Rady Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek i Krzysztof Wianecki.

Zgłoszenia komitetów wyborczych przyjmowane są do poniedziałku 27 sierpnia. Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 21 października. Drugą turę wyborów bezpośrednich wójtów, burmistrzów, prezydentów miast wyznaczono na 4 listopada.

Wioletta Wojtkowiak

Zobacz Komentarze (10)

Komentarze

 1. Norbi 575

  22 sierpnia 2018 at 17:08

  Ciekawe czy projekt stępak gospodarczyk i lenart da efekt ??

 2. miastowy

  22 sierpnia 2018 at 17:54

  Cieszy mnie obecnosc kobiety w tym malociekawym gronie doswiadczenie w zarzadzaniu ma mieszkancy ja znaja a co najwazniejsze nie wywodz sie z tej calej dzajki politycznej duuuzy plus

  • anonim

   23 sierpnia 2018 at 10:20

   Niestety ale ta Pani nie nadaje się na Prezydenta Naszego miasta. Sama nie potrafi zarządzać na swoim podwórku, nie ma pojęcia o rządzeniu miastem, co z tego że wszędzie się uśmiecha, jest miła jak wiedzy 0. Żeby to miasto odżyło potrzeba bardzo dobrego zaplecza i znajomości a sterowanie przez Mastalerza raczej nie przyniesie dobrych korzyści… Warto wybrać osobę, która ma znajomości w partii rządzącej krajem, tylko wtedy jest szansa na załatwienie pieniędzy dla Naszego miasta, nie patrząc już na osobiste względy osoby ale i tak tępota ludzka nie zna granic i lepiej zagłosować na kogoś co się ładnie uśmiecha niż na kogoś co jest w stanie coś załatwić.

 3. radość

  23 sierpnia 2018 at 10:23

  Wiecej kandydatów to szansa że do drugiej tury Kalinka nie wejdzie.Co on wtedy zrobi?
  Ortyl tego nie wybaczy.A swoja drogą koandydaci powinni w trybie wyborczym skarżyć kampanie robioną za pieniadze podatników.

 4. Antek

  23 sierpnia 2018 at 11:12

  Norbert Kolano to ciekawa alternatywa dla Kalinki.

  • kto

   23 sierpnia 2018 at 18:08

   Kalinkowie usuneli Kolano z pisu.Teraz.walczą razem Tylko Kalinka ma kase z pisu a ten nie ma nic

 5. krzyś

  24 sierpnia 2018 at 07:38

  Tylko Pan Kalinka może coś dla Tbg załatwić, reszta to będzie klepanie biedy, która jest. Z całym szacunkiem ale Pan Bożek to tzw. ciepłe kluchy i patrzy by do emerytury dotrwać na fajnym stołku, nie ma szans nic dla Tbg zrobić, Pan Kolano brak słów ;), Pan Zych populista, demagog i lanser bez szans na zrobienie czegokolwiek w Tbg, Pani Miernik jakiś żart mało śmieszny,a Pan Wianecki zupełnie nic nie zrozumiał z poprzednich wyborów … Trzeba dać szanse Panu Kalince, jest z partii rządzącej i jedynie on ma dostęp do “źródełka”.

  • ale ubaw

   24 sierpnia 2018 at 11:29

   Hadlo ze Kalinka zdobedzie kase i dlatego.musi byc prezydentem szantażem politycxnym i podlega zaskarżeniu do sadu w trybie wyborcxym bo to.niezgodne zprawem do glosowania za pieniadze rządowe.

  • Dodu

   24 sierpnia 2018 at 15:10

   A czy bierzecie Państwo PiS uwagę, że niekoniecznie obecnie rządzący będą rządzić dalej? Niekoniecznie PiS wygra wybory parlamentarne, to jest wróżenie z fusów. Teraz jest przy władzy to fakt, ale co zrobił dla miasta przez te 4 lata?
   Jak można tak bezpardonowo deprecjonować kontrkandydatów?
   Może i mają inną wizję, inny styl bycia, ale określenia ” brak słów”, czy ” jakiś żart” lub ” ciepłe kluchy”?.
   Dla mnie osobiście P. Bożek to nie ” ciepłe kluchy” tylko człowiek z klasą, który pokazał już przez 4 lata, że wojenki i bezpardonowe przepychanki nie są w jego stylu. Pan Zych niepodporządkowanie się swojej partii, innych kandydatów nie znam. Boję się jedynie, że młodzi z dziećmi na utrzymaniu potraktują ten stołek jak trampolinę do polepszenia tylko swojego życia, w materii majątku ( czego byliśmy świadkami w ostatnich dwóch kadencjach) lub dla samej władzy ( co też już przerabialiśmy).

   Każdy ma prawo głosować jak chce, oby te głosy były przemyślane, ja wolę współpracę i spokój w sprawach miasta, niż wieczne wojenki tarnobrzesko-tarnobrzeskie. To jest chore, a zwykli ludzie patrzą i płacą podatki na ten spektakl.

 6. rejwach

  27 sierpnia 2018 at 08:38

  najpierw oceniajmy osoby a wtej ocenie najgorzej wypada kalinka , jest niedouczonym bufonem a jedyny jego atut to wsparcie ortyla , nawet n ie calego pisu ,\gdyby pis wygral to jest to jakas wartosc ale inni np zych czy kapusciakowa tez sie z ta władza dogadaja : a jesli ortyl zniknie to biada kaliniakowi i jego poplecznikow nieudacznikom takim jak motyka czy kozik … taki czas oby nadszedła alleluja !!!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

policja11

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

rta24.eu11 grudnia 2018
dsc00888,lH99nrGbpmmEqb2FZaA

Za drogo za śmieci w Tarnobrzegu

rta24.eu11 grudnia 2018
top wobistal

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

rta24.eu10 grudnia 2018
dsc00664,lH99nrGbpmmEqb2FZaA

Jubileuszowe spotkanie ZHP

rta24.eu10 grudnia 2018
rta

Rusza III Plebiscyt Sportowy na najpopularniejszego sportowca portalu rta24.eu

rta24.eu7 grudnia 2018
plakat choinka 2019 wwwasas

12 Finał Akcji Charytatywnej Choinka Życzeń

rta24.eu7 grudnia 2018
asfzxa

Tenisiści stołowi IKS Jezioro Tarnobrzeg odnoszą kolejny sukces i to w Drużynowych Mistrzostwach Polski

rta24.eu7 grudnia 2018
_dsc3189,lH99nrGbpmmEqb2FZaA

20 lat Środowiskowego Domu Samopomocy

rta24.eu7 grudnia 2018
olimpia

Mecz Siarki z Olimpią Elbląg zostanie rozegrany wiosną

rta24.eu6 grudnia 2018

Kontakt

Redakcja
tel. 881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Moniuszki 20
39-400 Tarnobrzeg

Copyright © RTA24.EU