W Tarnobrzegu

Szukasz pracy? Zapoznaj się z ofertą Wobi-Stal Sp. z o.o.

Wobi-Stal Sp. z o.o. , firma zajmująca się wytwarzaniem spawanych konstrukcji stalowych poszukuje pracownika do swojej siedziby w Stalowej Woli.

Technolog

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej prowadzonych projektów zgodnie ze specyfikacją techniczną i określonymi standardami zakładu,
  • nadzór technologiczny nad kolejnymi fazami produkcji oraz rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych,
  • kalkulacja i przygotowywanie ofert dla nowych wyrobów,
  • koordynowanie projektów dotyczących nowych uruchomień,
  • weryfikacja kalkulacji kosztowych i optymalizacja kosztów,
  • planowanie, wyznaczanie priorytetów, określanie standardów jakościowych i czasowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną oraz spawalniczą w stopniu dobrym,
  • podstawowa znajomość technik obróbki metalu oraz spawalnictwa,
  • praktyczna umiejętność posługiwania się inżynierskimi programami graficznymi (Auto Cad, Solid Works),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość oprogramowania biurowego Office,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Mile widziane dodatkowo:

  • znajomość narzędzi do obróbki skrawaniem wraz z doborem parametrów,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność programowania maszyn numerycznych – Heidenhain,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • praca w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów

Specjalista ds. zakupów

Zakres zadań:

  • realizacja zapotrzebowań na zakup materiałów i usług zgodnie z obowiązującymi procedurami zakupowymi,
  • przeprowadzanie procesu zakupowego w tym m.in. przygotowywanie zapytań ofertowych
    oraz analiza otrzymywanych ofert pod kątem formalnym i cenowym,
  • wyszukiwanie, kwalifikacja, selekcja, ocena oraz wybór najlepszego dostawcy,
  • przygotowywanie i prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy,
  • składanie zamówień do dostawców i realizacja strategii w Spółki w zakresie zakupów,
  • generowanie, dokumentowanie i realizacja oszczędności.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu zakupów technicznych i inwestycyjnych,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • bardzo dobre umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia.

CV prosimy wysyłać na e-mail: rekrutacja@wobistal.pl lub pod adres:
WOBI-STAL Sp. z o.o., ul. Grabskiego 9c, 37-450 Stalowa wola
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Artykuł sponsorowany

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Więcej w W Tarnobrzegu

66316223_2521331364564441_8053199495455834112_n

Sąd ogłosił upadłość Banku Spółdzielczego w Grębowie.

rta24.eu6 września 2019
kie 15

Borsuk pokazał pazury

aaaa

Masz swój herb? Powieś go w Izbie Tradycji Szlachty Zaściankowej

infografika, MPRŻ

Nagroda BohaterONy 2019 im. Powstańców Warszawskich

IMG_7420 porozumienie

ARP S.A. dołoży do budowy parkingów w Nowej Dębie

wrzesień3

Rocznica września w Nowej Dębie

Narodowe Czytanie 2019

Baranowskie Narodowe Czytanie

3_2,lH99nrGbpmmEqb2FZaA

Ambasador Gruzji w Tarnobrzegu

rta24.eu21 sierpnia 2019
dozynki_2019_oblickigraphics-137,nXaKrKmimmiWrsCYZZk

Dożynki w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu20 sierpnia 2019

Kontakt

Redakcja
tel.881 252 577
e-mail: redakcja@rta24.eu

ul. Przemysłowa 13
37-450 Stalowa Wola