Kronika Policyjna

Tarnobrzeg drugą stolicą Festiwalu Filmów i Spotkań Niezwykłych

Tarnobrzeg drugą stolicą Festiwalu Filmów i Spotkań Niezwykłych

Majówka w Tarnobrzegu oraz Sandomierzu będzie czasem wyjątkowych spotkań. Anna Dymna, Janusz Kondratiuk, Bożena Stachura, Tomasz Błasiak, Sonia Bohosiewicz, Marek Dyjak – to część artystów, która współtworzy 16. edycję FFiSN.
Festiwal Filmów i Spotkań Niezwykłych to wydarzenie łączące dwa miasta – Tarnobrzeg i Sandomierz. – Propozycja współorganizacji zaproponowana została nam przez burmistrza Sandomierza Marcina Marca. Zdecydowaliśmy się przyjąć to zaproszenie, po to, by mieszkańcy Tarnobrzega mogli poczuć, że kultura, a zwłaszcza ludzie kultury – artyści, aktorzy, muzycy, nie omijają takich miejsc jak Tarnobrzeg i chcą z nami być – podkreśla Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.

Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Zamek Dzikowski – Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega staną się miejscami spotkań filmowych, muzycznych, literackich. Program stworzony został z myślą o dzieciach, młodzieży oraz dorosłych.

Środa 1 maja. W programie FFiSN w Tarnobrzegu m.in. recital aktora Tomasza Błasiaka z najsłynniejszym piosenkami Andrzeja Zauchy – Tarnobrzeski Dom Kultury, godz.18.00 A wcześniej, o godz. 10.00 projekcje filmowe Joanny Polak z cyklu „Zaproś dziadków i rodziców do kina”, po nich, o godz. 12.00 Filmy w sieci albo 60 lat SKSiL i „Nadmiar łaski” – zaprasza Andrzej Goleniewski.

Czwartek 2 maja. Już od godziny 10.00 Tarnobrzeski Dom Kultury na projekcje filmów animowanych zaprasza najmłodszych mieszkańców miasta. W samo południe Film – Spotkanie – „Ania. Rzecz o Annie Dymnej”. Rozmowy z reżyserką Martą Węgiel. Następnie tegoroczny Reżyser Niezwykły Janusz Kondratiuk oraz aktorka Bożena Stachura, tuż po filmie „Jak pies z kotem”.

Na Zamku Tarnowskich w Dzikowie, o godz.16.00 prawdziwa uczta z Aktorką Niezwykłą Anną Dymną i gośćmi festiwalu.

Bilety na wydarzenia festiwalowe na stronie www.bilety24.pl, w Tarnobrzeskim Domu Kultury, ul. Słowackiego 2 oraz w biurze festiwalowym – Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu.

Źródło: UM Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

policja 4

KTO WIDZIAŁ WYPADEK?

rta24.eu24 lutego 2020
303-204377_m1

Komisariat Policji w Gorzycach poszukuje właściciela roweru

rta24.eu24 lutego 2020
strazazzz

Eksplozja w szkole, 3 osoby ranne.

rta24.eu23 lutego 2020
straż1

Areszt dla podpalacza z Tarnobrzega

rta24.eu21 lutego 2020
pomoc potrzeb. policja

TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM

rta24.eu20 lutego 2020
policja dzień pączka

“Nakłanianie do użycia pączków jest dozwolone prawem “

rta24.eu20 lutego 2020
SMOG POLICJA

Działania “SMOG “

rta24.eu19 lutego 2020
policjaa

PIJANI KIEROWCY NA DROGACH, W AKCJI “TRZEŹWY PORANEK”

rta24.eu18 lutego 2020
policja_rni

WNUCZEK ZNĘCAŁ SIĘ NAD BABCIĄ. JEST JUŻ W ARESZCIE

rta24.eu10 lutego 2020