Kronika Policyjna

1 osoba ranna, 9 pijanych

1 osoba ranna, 9 pijanych

Policjanci podsumowali działania “Boże Ciało 2016”. Akcja trwała 5 dni. Jak co roku na drogach pojawiło się więcej patroli, funkcjonariusze zwracali baczną uwagę na kierowców stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tych dniach odnotowano 1 wypadek drogowy, w którym ranna została 1 osoba, zatrzymali 9 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol. Policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych.

Policjanci brali udział we wzmożonych działaniach ukierunkowanych na bezpieczeństwo użytkowników dróg pn.”Boże Ciało 2016 “. Jak co roku, funkcjonariusze prowadzili kontrole mające na celu ujawnianie osób kierujących pojazdami na tzw.” podwójnym gazie”, przekraczających dozwoloną prędkość oraz stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas prowadzonej akcji na terenie miasta doszło do jednego wypadku, w którym ranna została jedna osoba. Funkcjonariusze zatrzymali 9 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol, w tym okresie odnotowali 13 kolizji drogowych.

Do wypadku drogowego doszło w niedzielę przed godz. 11, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 84-letni mężczyzna kierując pojazdem marki peugeot najechał na tył harleya davidsona, który w tym czasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku wypadku ranna została pasażerka motocykla, która z obrażeniami trafiła do szpitala w Tarnobrzegu.
Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie 46-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Został on zatrzymany podczas jazdy oplem omegą w sobotę o godz. 7.15, przez patrol ruchu drogowego. Alcomat wykazał u niego 1,86 promila aloholu w organizmie.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

„Być kobietą, być kobietą…..”

rta24.eu8 marca 2021

Wydarzenia drogowe w powiecie tarnobrzeskim

rta24.eu5 marca 2021

Rodzeństwo z Tarnobrzega odpowie za uszkodzenie mienia

rta24.eu5 marca 2021

Zabezpieczajmy swoje rowery przed kradzieżą!

rta24.eu4 marca 2021

SPEED zatrzymało 8 kierowców, wszyscy stracili prawko

rta24.eu3 marca 2021
policja baranów

Nowy Kierownik Posterunku Policji w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu3 marca 2021

Nietrzeźwa seniorka spała przy drodze

rta24.eu2 marca 2021

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021