Kronika Policyjna

1 osoba ranna, 9 pijanych

1 osoba ranna, 9 pijanych

Policjanci podsumowali działania “Boże Ciało 2016”. Akcja trwała 5 dni. Jak co roku na drogach pojawiło się więcej patroli, funkcjonariusze zwracali baczną uwagę na kierowców stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tych dniach odnotowano 1 wypadek drogowy, w którym ranna została 1 osoba, zatrzymali 9 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol. Policjanci odnotowali 13 kolizji drogowych.

Policjanci brali udział we wzmożonych działaniach ukierunkowanych na bezpieczeństwo użytkowników dróg pn.”Boże Ciało 2016 “. Jak co roku, funkcjonariusze prowadzili kontrole mające na celu ujawnianie osób kierujących pojazdami na tzw.” podwójnym gazie”, przekraczających dozwoloną prędkość oraz stwarzających zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas prowadzonej akcji na terenie miasta doszło do jednego wypadku, w którym ranna została jedna osoba. Funkcjonariusze zatrzymali 9 osób, które zdecydowały się kierować pojazdami mimo, że wcześniej piły alkohol, w tym okresie odnotowali 13 kolizji drogowych.

Do wypadku drogowego doszło w niedzielę przed godz. 11, na ul. Wisłostrada w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 84-letni mężczyzna kierując pojazdem marki peugeot najechał na tył harleya davidsona, który w tym czasie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W wyniku wypadku ranna została pasażerka motocykla, która z obrażeniami trafiła do szpitala w Tarnobrzegu.
Za kierowanie pod wpływem alkoholu odpowie 46-letni mieszkaniec Tarnobrzega. Został on zatrzymany podczas jazdy oplem omegą w sobotę o godz. 7.15, przez patrol ruchu drogowego. Alcomat wykazał u niego 1,86 promila aloholu w organizmie.

źródło: KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Kierowca seata potrącił troje nastolatków

rta24.eu10 czerwca 2021

Rozładowany telefon uchronił 80-latkę, przed oszustwem

rta24.eu10 czerwca 2021

Małżeństwo z Warszawy podziękowało policjantom za pomoc

rta24.eu9 czerwca 2021

30-latek z Tarnobrzega hodował konopie

rta24.eu5 czerwca 2021

Omal nie utonął w rowie, uratował go wójt Grębowa

rta24.eu5 czerwca 2021

Publikujemy portret pamięciowy mężczyzny, który składał dziecku niemoralne propozycje

rta24.eu1 czerwca 2021

Kierowca hondy, podczas ucieczki chciał potrącić policjanta

rta24.eu27 maja 2021

Poszukiwany i bez uprawnień do kierowania,pojechał po dziecko do szkoły

rta24.eu26 maja 2021

Pijani rodzice opiekowali się 4-latkiem

rta24.eu24 maja 2021