kultura i rozrywka

24. Finał WOŚP w Tarnobrzegu! Gramy!

24. Finał WOŚP w Tarnobrzegu! Gramy!

 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu! W najbliższą niedzielę, 10 stycznia widzimy się na Placu Bartosza Głowackiego!

Znamy już pełny program tarnobrzeskiego grania, którego gwiazdą wieczoru będą finaliści 6. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka – zespół PORA WIATRU!
Oprócz nich na scenie wystąpi rzeszowski zespół Blant, oraz tarnobrzeski Lajs.

Zaczniemy o godzinie 13:00 2. Tarnobrzeskim Biegiem “Policz się z cukrzycą” – rozgrzewkę do naszego biegu poprowadzą instruktorzy z klubu fitnes Fitneska. Do udziału w biegu zachęcamy wszystkich – biegaczy, chodziaży i sympatyków Nordic Walking, udział w biegu za odpłatnością do puszki wolontariusza, bądź w zapisach internetowcyh przelewem – za przysłowiową dychę! Cały dochód z biegu zasili konto Fundacji. Trasa 5 kilometrów jest do pokonania dla każdego nawet spokojnym marszem, a na mecie czekać będą ratownicy medyczni, u których można będzie zmierzyć poziom cukru w krwi. Dla uczestników czekają koszulki i liczne nagrody ufundowane przez sponsorów, aby wziąć udział w biegu należy się zarejestrować.

Koncertowe granie rozpoczniemy o godzinie 15:30. Najpierw na scenie zaprezentuje się tarnobrzeski zespół Lajs, chwile po nich wystąpi zespół Blant z Rzeszowa, którego wokalistką jest Luiza Ganczarska, półfinalistka 7. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ich muzykę określić można jako melodyjny, szeroko pojęty rock.

O godzinie 18:00 scenę przejmą licytacje, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością.  W tym roku również każdy z Was znajdzie coś dla siebie!
Punktualnie o godzinie 19:00 scenę zajmie Pora Wiatru. Połączenie rocka i folku – jesteśmy pewni, że taka mieszkanka rozrusza wszystkich – a ruch w niedzielę bedzie wskazany!

Oprócz wydarzeń na Placu Bartosza Głowackiego – zagramy w kilku innych miejscach. Na sportowo: Tarnobrzeski Klub Tenisowy zaprasza na deblowy turniej tenisa – za symboliczną dychę do puchy. Start o 08:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Podobnie na ruch stawia Fitneska, która zaprasza w swoje progi na zajęcia na siłowni czy zumbę. Szczegóły oraz zapisy prowadzi Fitneska.
Tarnobrzeg po raz kolejny zagra z najgłośniejszą orkiestrą na świecie. Zagramy głośno i kolorowo!
Zagrajcie z nami!

Mierzymy Wysoko!

źródło: WOŚP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Spotkanie informacyjne ws.nowo projektowanej drogi S74

rta24.eu9 lipca 2020

TDK zaprasza na kolejne letnie warsztaty

rta24.eu8 lipca 2020

Trwa Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej

rta24.eu8 lipca 2020

Odkomarzanie w Tarnobrzegu

rta24.eu7 lipca 2020

Startują letnie zajęcia w TDK

rta24.eu7 lipca 2020

Nowości wydawnicze w MBP w Tarnobrzegu

rta24.eu3 lipca 2020

Za nami pierwszy koncert tegorocznego Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej

rta24.eu3 lipca 2020

Wakacje z kulturą w TDK-u!

rta24.eu2 lipca 2020

Brodzik na basenie letnim w Nowej Dębie otwarty

rta24.eu1 lipca 2020