kultura i rozrywka

24. Finał WOŚP w Tarnobrzegu! Gramy!

24. Finał WOŚP w Tarnobrzegu! Gramy!

 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Tarnobrzegu! W najbliższą niedzielę, 10 stycznia widzimy się na Placu Bartosza Głowackiego!

Znamy już pełny program tarnobrzeskiego grania, którego gwiazdą wieczoru będą finaliści 6. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka – zespół PORA WIATRU!
Oprócz nich na scenie wystąpi rzeszowski zespół Blant, oraz tarnobrzeski Lajs.

Zaczniemy o godzinie 13:00 2. Tarnobrzeskim Biegiem „Policz się z cukrzycą” – rozgrzewkę do naszego biegu poprowadzą instruktorzy z klubu fitnes Fitneska. Do udziału w biegu zachęcamy wszystkich – biegaczy, chodziaży i sympatyków Nordic Walking, udział w biegu za odpłatnością do puszki wolontariusza, bądź w zapisach internetowcyh przelewem – za przysłowiową dychę! Cały dochód z biegu zasili konto Fundacji. Trasa 5 kilometrów jest do pokonania dla każdego nawet spokojnym marszem, a na mecie czekać będą ratownicy medyczni, u których można będzie zmierzyć poziom cukru w krwi. Dla uczestników czekają koszulki i liczne nagrody ufundowane przez sponsorów, aby wziąć udział w biegu należy się zarejestrować.

Koncertowe granie rozpoczniemy o godzinie 15:30. Najpierw na scenie zaprezentuje się tarnobrzeski zespół Lajs, chwile po nich wystąpi zespół Blant z Rzeszowa, którego wokalistką jest Luiza Ganczarska, półfinalistka 7. edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka. Ich muzykę określić można jako melodyjny, szeroko pojęty rock.

O godzinie 18:00 scenę przejmą licytacje, które od wielu lat cieszą się ogromną popularnością.  W tym roku również każdy z Was znajdzie coś dla siebie!
Punktualnie o godzinie 19:00 scenę zajmie Pora Wiatru. Połączenie rocka i folku – jesteśmy pewni, że taka mieszkanka rozrusza wszystkich – a ruch w niedzielę bedzie wskazany!

Oprócz wydarzeń na Placu Bartosza Głowackiego – zagramy w kilku innych miejscach. Na sportowo: Tarnobrzeski Klub Tenisowy zaprasza na deblowy turniej tenisa – za symboliczną dychę do puchy. Start o 08:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.
Podobnie na ruch stawia Fitneska, która zaprasza w swoje progi na zajęcia na siłowni czy zumbę. Szczegóły oraz zapisy prowadzi Fitneska.
Tarnobrzeg po raz kolejny zagra z najgłośniejszą orkiestrą na świecie. Zagramy głośno i kolorowo!
Zagrajcie z nami!

Mierzymy Wysoko!

źródło: WOŚP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021