Fotorelacje

Ach, co to był za Babiniec

Ach, co to był za Babiniec

Ponad 120 kobiet „ubranych” w czerwoną szminkę na scenie. Makijaże, porady dietetyków, stylistów i brafitterek oraz mnóstwo konkursów. Tak wczoraj świętowały panie w Środowiskowym Domu Kultury w Gorzycach.

Na spotkanie zorganizowane przez Urząd Gminy Gorzyce oraz Gminny Ośrodek Kultury przybyło ponad 120 pań. Spotkanie rozpoczął krótki recital przygotowany przez ŚDK. Podczas Babińca panie miały okazję poznać zasady prawidłowej pielęgnacji skóry. Krótką prezentację oraz makijaże paniom wykonały: Ewelina Sudoł, Patrycja Małek oraz Katarzyna Furtak z Mary Kay. Co ciekawe w ramach akcji prowadzonej przez firmę kosmetyczną pod hasłem Red Lips Day, wszystkie panie zostały pomalowane czerwoną szminką, a dzięki uprzejmości Bogdana Myśliwca sfotografowane.

O tym jak dobrać ubiór do sylwetki, co powinny nosić „klepsydry”, „gruszki” i „jabłka”, a czego unikać „ogórki”, „cegły” i „kielichy” opowiadała Justyna Gamoń-Wesołowska, stylistka i projektantka mody. Było też o kobiecej stronie wizerunku. Jak dobrać stanik, aby wyglądać kobieco, jakie typy i modele pasują do pań o różnych kształtach opowiadały natomiast brafitterki z salonu markowej bielizny Kris z Tarnobrzega – Krystyna Kozieł i Kinga Nowacka. Natomiast w jaki sposób dbać o swoją figurę, jak prawidłowo odżywiać się, jakich produktów w diecie unikać, a jakie często spożywać by wyglądać pięknie i młodo mówiły zaś dietetyczki z Nature-House – Patrycja Borycka oraz Paulina Grudzień.

Organizatorzy przygotowali również mnóstwo konkursów z nagrodami – panie prezentowały swoje nogi tańcząc do piosenki Czarno-Czarnych, na czas kręciły hula-hop. Babiniec zwieńczyło losowanie nagród. Wśród upominków, które trafiły do pań były m.in. kosmetyki Mary Kay, zestawy przygotowane przez GS Trześń, zestawy ufundowane przez Świat Herbat, zaproszenia dwuosobowe na pizzę do Pensjonatu pod Pieprzówkami, kolacja dla dwóch osób w Karczmie Jandura oraz karnety do Galerii Fitness. Babiniec został zorganizowany przy okazji Dnia Kobiet, z tej też okazji panowie obdarowali wszystkie panie goździkami. – Dziękuję wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, szczególnie paniom które przygotowały prezentacje i pokazy. Na kolejny Babiniec zapraszamy już za rok – mówiła Lucyna Matyka, zastępca wójta Gminy Gorzyce.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął wójt gminy Gorzyce oraz starosta powiatu tarnobrzeskiego. Portal rta24.eu był jednym z patronów tego wydarzenia.

W.Wojtkowiak/UG Gorzyce

Zdjęcia Bogdan Myśliwiec

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018