W powiecie

Akcja „Znicz”. Jak dojechać i gdzie parkować przy cmentarzach

Akcja „Znicz”. Jak dojechać i gdzie parkować przy cmentarzach

Zmieniła się organizacja ruchu na drogach w okolicach cmentarzy w Tarnobrzegu i powiecie tarnobrzeskim. Zobacz, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości, zakaz zatrzymywania się i zakaz wyprzedzania.

Tarnobrzeg

Droga wojewódzka nr 871, ulica Wisłostrada – w rejonie cmentarza parkowanie pojazdów na parkingach oraz na prawych zewnętrznych pasach ruchu. Ruch pojazdów tylko jednym, wewnętrznym pasem ruchu.

Droga wojewódzka nr 723 prowadząca do Sandomierza przez osiedle Wielowieś – obowiązywać będzie tam zakaz zatrzymywania się po obu stronach drogi. Ruch pieszych odbywać się będzie częściowo po chodniku oraz poboczem. Postój pojazdów odbywać się będzie na wyznaczonym parkingu przyległym do cmentarza oraz częściowo na wyznaczonym parkingu znajdującym się tuż przy cmentarzu.

Cmentarz komunalny zlokalizowany przy ul. Bema na osiedlu Sobów w Tarnobrzegu posiada własny parking. Na odcinku tym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h oraz zakaz zatrzymywania się, który będzie obowiązywał przed wjazdem na cmentarz w kierunku osiedla Sobów na wysokości przystanku autobusowego. Ruch pieszych odbywać się będzie poboczem jak i też częściowo jezdnią.

Gmina Gorzyce

Droga krajowa nr 77 w miejscowości Gorzyce. Na długości cmentarza będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się po stronie w kierunku Stalowej Woli. Postój pojazdów będzie odbywał się na parkingu przy cmentarzu oraz na poboczu drogi przy Urzędzie Gminy Gorzyce. Ruch pieszych uczestników będzie odbywał się po poboczu oraz częściowo po jezdni. Cmentarz w miejscowości Trześń, gmina Gorzyce znajduje się przy drodze powiatowej nr 1090R. Bezpośrednio przy cmentarzu usytuowany jest parking. Na okres działań po obu stronach drogi powiatowej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Ruch pieszych odbywać się będzie poboczem częściowo po chodniku.

Gmina Grębów

Droga powiatowa, cmentarz parafialny w miejscowości Grębów – obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Postój pojazdów będzie odbywał się na pobliskim placu targowym. Na czas trwania działań na drodze wojewódzkiej po obu stronach będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Ruch pieszy odbywał się będzie po chodniku.

Cmentarze w miejscowościach Stale oraz Krawce znajdują się przy kościołach i postój pojazdów odbywać się będzie na znajdujących się obok parkingach. Ruch pieszy będzie odbywał się częściowo po poboczu.

Gmina Baranów Sandomierski

W miejscowościach Baranów Sandomierski, Skopanie, Wola Baranowska i Ślęzaki postój pojazdów odbywać się będzie na parkingach przy cmentarzach parafialnych. Na wysokości cmentarza w Woli Baranowskiej ustawiony będzie znak „zakaz zatrzymywania się”, zaś w miejscowości Ślęzaki na drodze dojazdowej do cmentarza zostanie zmieniona organizacja ruchu z dwukierunkowego na jednokierunkowy.

Gmina Nowa Dęba

W miejscowości Nowa Dęba cmentarz usytuowany jest przy ul. Cmentarnej. Dojazd oraz dojście do cmentarza odbywać się będzie ulicą Kościuszki. Parkowanie pojazdów odbywać się będzie poboczem ulic. Cmentarz parafialny w miejscowości Chmielów znajduje się przy drodze powiatowej nr 1110R. Postój pojazdów będzie odbywał się częściowo na terenie cmentarza oraz na poboczu wzdłuż jego ogrodzenia. Na czas prowadzenia działań obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się na długości od wiaduktu do przejazdu kolejowego.

Droga krajowa nr 9 na odcinku Tarnowska Wola – wzdłuż drogi znajduje się chodnik umożliwiający bezpieczne poruszanie się pieszych na trasie do cmentarza. Jako miejsce parkingowe wyznaczony zostanie jeden pas ruchu na drodze powiatowej w kierunku miejscowości Alfredówka oraz częściowo pobocze. Na wysokości cmentarza obowiązywać będzie znak drogowy „zakaz zatrzymywania się”. Na odcinku tym będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 50 km/h.

W miejscowości Jadachy na obszarze niezabudowanym na drodze krajowej nr 9 obowiązuje zakaz zatrzymywania się. Postój pojazdów na placu obok cmentarza, jak i na poboczu po jednej stronie drogi dojazdowej. Ruch pieszych odbywać się będzie po chodniku.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

Zamknięcie drogi powiatowej 1030 R Krawce-Stany na okres ćwiczeń

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021