W powiecie

Babiniec dla zdrowia, smaku i urody [Zdjęcia]

Babiniec dla zdrowia, smaku i urody [Zdjęcia]

Atrakcyjnie spędziły niedzielne popołudnie mieszkanki gminy Gorzyce, które bawiły się na drugim w historii Babińcu. Na imprezę z okazji Dnia Kobiet przybyło do Środowiskowego Domu Kultury około 140 pań.

– Bezpłatne zaproszenia na nasze wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki – mówi Monika Zając z urzędu gminy w Gorzycach, która m.in. razem z Piotrem Dumą, dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury poprowadziła całość. Z myślą o paniach, oprócz konkursów z nagrodami, przygotowano trzy strefy: zdrowia, kulinarną i piękności. W pierwszej panie ze stowarzyszenia amazonek „Pomocna Dłoń” objaśniały jak się badać, by ustrzec się nowotworu piersi.

W strefie kulinarnej Marek Łukasiewicz, szef kuchni restauracji Patio cafe&lunch szykował razem z chętnymi zdrowe dania. Była także degustacja wina z sandomierskiej winnicy. W ręce fachowców oddały się panie, które pragnęły przejść wiosenną metamorfozę. Nad przemianą czuwali: znany fryzjer Bartek Bożek z sandomierskiej Fryzjerni, Beata Wilczewska z Akademii Kreowania Wizerunku oraz projektantka i stylistka Justyna Gamoń-Wesołowska. Przygotowany przez jej atelier pokaz sukni wieczorowych zwieńczył imprezę.

A zaczęło się muzycznie, od przeboju niezapomnianej Kaliny Jędrusik „Bo we mnie jest seks..”, w wykonaniu Anety Trościńskiej. Śpiewali także Wiktoria Złotek, Adam Szczypień. Niespodzianką były też występy instruktora i dyrektora GOK. Krystian Cieślak śpiewał „Nie liczę godzin i lat” a Piotr Duma przekonywał, że „Kobiety jak te kwiaty”.

Zapraszamy do galerii zdjęć Bogdana Myśliwca.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Noc Muzeów na Zamku w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu13 maja 2021

Wypalając trawy stwarzasz zagrożenie i spalasz to co w niej żyje !!!

rta24.eu11 maja 2021

VI edycja porządków na Wiśle i Sanie

rta24.eu11 maja 2021

Łączymy siły, aby zagospodarować zdegradowane przestrzenie

rta24.eu6 maja 2021

Wypełnij ankietę i miej wpływ na rozwój Gminy Gorzyce

rta24.eu6 maja 2021

Akcja edukacyjna Głosu Seniora

rta24.eu6 maja 2021

Dzień Strażaka

rta24.eu4 maja 2021

HSW prezentuje nowe materiały z badań ZSSW-30 – strzelania z ppk SPIKE

rta24.eu29 kwietnia 2021

Czujność sąsiada uratowała życie mężczyźnie

rta24.eu29 kwietnia 2021