W powiecie

Babiniec dla zdrowia, smaku i urody [Zdjęcia]

Babiniec dla zdrowia, smaku i urody [Zdjęcia]

Atrakcyjnie spędziły niedzielne popołudnie mieszkanki gminy Gorzyce, które bawiły się na drugim w historii Babińcu. Na imprezę z okazji Dnia Kobiet przybyło do Środowiskowego Domu Kultury około 140 pań.

– Bezpłatne zaproszenia na nasze wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki – mówi Monika Zając z urzędu gminy w Gorzycach, która m.in. razem z Piotrem Dumą, dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury poprowadziła całość. Z myślą o paniach, oprócz konkursów z nagrodami, przygotowano trzy strefy: zdrowia, kulinarną i piękności. W pierwszej panie ze stowarzyszenia amazonek „Pomocna Dłoń” objaśniały jak się badać, by ustrzec się nowotworu piersi.

W strefie kulinarnej Marek Łukasiewicz, szef kuchni restauracji Patio cafe&lunch szykował razem z chętnymi zdrowe dania. Była także degustacja wina z sandomierskiej winnicy. W ręce fachowców oddały się panie, które pragnęły przejść wiosenną metamorfozę. Nad przemianą czuwali: znany fryzjer Bartek Bożek z sandomierskiej Fryzjerni, Beata Wilczewska z Akademii Kreowania Wizerunku oraz projektantka i stylistka Justyna Gamoń-Wesołowska. Przygotowany przez jej atelier pokaz sukni wieczorowych zwieńczył imprezę.

A zaczęło się muzycznie, od przeboju niezapomnianej Kaliny Jędrusik „Bo we mnie jest seks..”, w wykonaniu Anety Trościńskiej. Śpiewali także Wiktoria Złotek, Adam Szczypień. Niespodzianką były też występy instruktora i dyrektora GOK. Krystian Cieślak śpiewał „Nie liczę godzin i lat” a Piotr Duma przekonywał, że „Kobiety jak te kwiaty”.

Zapraszamy do galerii zdjęć Bogdana Myśliwca.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Pożar aut ciężarowych w Baranowie Sandomierskim.

rta24.eu15 września 2021

Ulice Zastawie i Szkolna po remoncie

rta24.eu13 września 2021

DEZAMET dostarczył 5500 pocisków do RAKÓW

rta24.eu13 września 2021

Potracenie rowerzysty w Nowej Dębie

rta24.eu8 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

Trzyletni Leoś walczy z nowotworem. Pomóżmy!

rta24.eu8 września 2021

Kolejna dostawa amunicji dla wojska z DEZAMET S.A.

rta24.eu3 września 2021