W powiecie

BABINIEC o modzie zdrowiu i urodzie

BABINIEC o modzie zdrowiu i urodzie

W najbliższą niedzielę zapraszamy panie do wzięcia udziału w „Babińcu” – spotkaniu poświęconym zdrowiu, modzie i urodzie.

Do udziału w spotkaniu zaprasza Urząd Gminy Gorzyce oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie dedykowane jest paniom. Rozpocznie go recital młodych artystów ze Środowiskowego Domu Kultury w Gorzycach.
Panie będą miały okazję poznać najnowsze trendy modowe, a także dowiedzieć się jakie stylizacje są właściwe do różnych sylwetek. O tym jak dobrze wyglądać na co dzień i od święta opowie stylistka i projektantka Justyna Gamoń-Wesołowska.

W makijażowe nowinki panie wprowadzą przedstawicielki Mary Kay, które na tę okazję przygotowują pokazowe stylizacje. Natomiast – jak zadbać o kobiecą stronę wizerunku, czyli wszystko o brafittingu sztuce doboru biustonosza opowiedzą przedstawiciele salonu markowej bielizny Kriss. Ponadto za sprawą przedstawicieli firmy Natur House będzie można dowiedzieć się jak prawidłowo odżywiać się by zachować piękny i zdrowy wygląd. Uczestniczki wydarzenia na swoje stoisko promocyjne zaprasza również piekarnia w Trześni, znana w okolicy ze smacznych i zdrowych wypieków.

Rysunek1

Organizatorzy przygotowali również mnóstwo niespodzianek, w tym konkursów z nagrodami.

Zaproszenia bezpłatne można odbierać w Domach Kultury w Gorzycach, Sokolnikach i Wrzawach, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Urzędzie Gminy Gorzyce.
Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Wójt Gminy Gorzyce oraz Starosta Tarnobrzeski. O medialny przekaz dbają: Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Telewizja Lokalna – TVL oraz portal informacyjny rta.pl.
Wydarzenie wspierają: Mary Kay, Atelier Gamon, NaturHouse, salon markowej bielizny Kriss, Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Pensjonat pod Pieprzówkami, Karczma Jandura oraz Teresa Lipińska – pielęgniarka środowiskowa.

źródło: UG Gorzyce

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W powiecie

Więcej w W powiecie

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uwaga! Ćwiczenia wojskowe

rta24.eu27 października 2021

Zamknięcie drogi powiatowej 1030 R Krawce-Stany na okres ćwiczeń

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

W gotowości przed zimą

rta24.eu26 października 2021

Kontrole obowiązujących obostrzeń. Policja apeluje

rta24.eu26 października 2021