Fotorelacje

Bal na 150 par!

Bal na 150 par!

Do białego rana bawili się goście wielkiego balu charytatywnego w hotelu Anna w Wielowsi. Były tańce, pamiątkowe zdjęcia na „ściance” , również te z Lordem Vaderem z Gwiezdnych Wojen. Nie zabrakło emocjonujących aukcji i gości specjalnych. Impreza była podsumowaniem tegorocznej „Choinki życzeń”, akcji dobroczynnej organizowanej przez Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.

W balu uczestniczyło ponad 250 osób. –To rekordowa liczba – mówił Janusz Galiniak, dyrektor szkoły. Wśród nich byli sponsorzy, którzy od lat wspierają „Choinkę życzeń”, okazując swą hojność. – Bal ma charakter charytatywny stąd loteria oraz aukcje. Stąd cenne podarunki od prezydenta RP, marszałka sejmu, województwa podkarpackiego, poseł Elżbiety Łukaciejewskiej, czy szczypiornisty Sławomira Szmala – wyliczał Janusz Galiniak. – Mamy więc albumy od prezydenta Polski, cenną akwarelę od marszałka województwa podkarpackiego, zestaw biurowy od pani premier oraz prace lokalnych artystów – rzeźby aniołów, akwarele, paterę wykonaną przez kowala. Oczywiście jest biżuteria i mnóstwo rękodzieła przygotowanego przez nauczycieli i uczniów szkoły.

W tym roku licytacje wspólnie z Pawłem Gosposiem, nauczycielem ZSS, poprowadził gość specjalny balu Paweł Stasiak, lider zespołu Papa D., który również zaśpiewał dla gości. Kwoty jakie padały podczas aukcji były okazałe. Oto niektóre z nich – rejs po Jeziorze Tarnobrzeskim wraz z marynistycznym zestawem do pokoju dziecięcego poszedł za 900 złotych, obrazy Mistrz i Uczeń za 500 złotych, podobnie jak pakiet zabiegów odmładzających. Bal charytatywny wsparła również nasza redakcja. Za kampanię reklamową na portalach rta.24.eu i tsa24.com, spinki do mankietów i bilet dla dwóch osób na dzisiejszy finałowy mecz piłki ręcznej wraz z pokryciem kosztów przejazdu oraz cateringu jeden z gości zaoferował 1000 złotych.

Darowizny uzyskane z akcji będą dużym wsparciem dla działalności szkoły i jej uczniów. – Wyremontowaliśmy sale wczesnego wspomagania rozwoju, dopłacamy naszym wychowankom do wyjazdów na zielone szkoły, mamy fundusze na organizację naszych sztandarowych imprez – Turnieju tenisa stołowego, Mitingu kolarskiego oraz Trójboju siłowego. Dziękujemy za każdy gest wsparcia – podsumowuje Janusz Galiniak.

Monika Stojowska, fot. Bogdan Myśliwiec

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018