kultura i rozrywka

Baranowskie Jesienne Impresje

Baranowskie Jesienne Impresje

Sentymentalnie, ale i z humorem – tak minął niedzielny wieczór mieszkańcom Skopania i okolic. Premiera spektaklu Jesienne Impresje zakończyła się owacjami na stojąco. A w kolejną niedzielę drugi pokaz – tym razem w Baranowie Sandomierskim.

Premiera spektaklu w Skopaniu zgromadziła prawdziwe tłumy – nie wszyscy zmieścili się na widowni. Blisko 300 osób słuchało piosenek w ciekawych aranżacjach, bawiło przy kabaretowych skeczach, czy z uwagą podziwiało instrumentalne solówki. Popisy aktorów i muzyków wywoływały żywe reakcje, głośny śmiech i oczywiście gromkie oklaski. A na koniec nawet owacje na stojąco.

Jesienne Impresje to wydarzenie, które ma już swoją długą, chlubną historię. W ich ramach występowało wielu znakomitych artystów – amatorów, ale i zawodowców. Lub przyszłych profesjonalistów, bo to właśnie na tej scenie stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze. Także w tym roku nie zabrakło prawdziwych perełek. W Jesiennych Impresjach wystąpili wokaliści i instrumentaliści skupieni wokół MGOK-u, byli i obecni podopieczni oraz pracownicy placówki. Na scenie mogliśmy podziwiać: Olę Solarską, Sarę Trubiłowicz, Igę Pańczyk, Monikę Wilczyńską, Barbarę Godzinę, Justynę Klag-Żygułę, Adama Szczypienia, Angelikę Brylską, Piotra Plutę, Jakuba Kołcza, Arkadiusza Chwałka, Łukasza Jugo, Artura Durdkę, Krzysztofa Chmielowca, Michała Chmielowca, Piotra Gruszeckiego, Mateusza Załuskę, Adriana Knycha, Aleksandra Cenę, Jakuba Głowę oraz Wojciecha Gwoździowskiego, który także spektakl wyreżyserował.

Kto nie zdołał Jesiennych Impresji obejrzeć, będzie mieć jeszcze jedną szansę. W niedzielę 4 grudnia odbędzie się jeszcze raz, tym razem w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim. Początek o godzinie 18.15. Wstęp jest wolny.

5

7

10

12

17

23

26

31

36

41

51

55

65

71

79

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021