kultura i rozrywka

Baranowskie Jesienne Impresje

Baranowskie Jesienne Impresje

Sentymentalnie, ale i z humorem – tak minął niedzielny wieczór mieszkańcom Skopania i okolic. Premiera spektaklu Jesienne Impresje zakończyła się owacjami na stojąco. A w kolejną niedzielę drugi pokaz – tym razem w Baranowie Sandomierskim.

Premiera spektaklu w Skopaniu zgromadziła prawdziwe tłumy – nie wszyscy zmieścili się na widowni. Blisko 300 osób słuchało piosenek w ciekawych aranżacjach, bawiło przy kabaretowych skeczach, czy z uwagą podziwiało instrumentalne solówki. Popisy aktorów i muzyków wywoływały żywe reakcje, głośny śmiech i oczywiście gromkie oklaski. A na koniec nawet owacje na stojąco.

Jesienne Impresje to wydarzenie, które ma już swoją długą, chlubną historię. W ich ramach występowało wielu znakomitych artystów – amatorów, ale i zawodowców. Lub przyszłych profesjonalistów, bo to właśnie na tej scenie stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze. Także w tym roku nie zabrakło prawdziwych perełek. W Jesiennych Impresjach wystąpili wokaliści i instrumentaliści skupieni wokół MGOK-u, byli i obecni podopieczni oraz pracownicy placówki. Na scenie mogliśmy podziwiać: Olę Solarską, Sarę Trubiłowicz, Igę Pańczyk, Monikę Wilczyńską, Barbarę Godzinę, Justynę Klag-Żygułę, Adama Szczypienia, Angelikę Brylską, Piotra Plutę, Jakuba Kołcza, Arkadiusza Chwałka, Łukasza Jugo, Artura Durdkę, Krzysztofa Chmielowca, Michała Chmielowca, Piotra Gruszeckiego, Mateusza Załuskę, Adriana Knycha, Aleksandra Cenę, Jakuba Głowę oraz Wojciecha Gwoździowskiego, który także spektakl wyreżyserował.

Kto nie zdołał Jesiennych Impresji obejrzeć, będzie mieć jeszcze jedną szansę. W niedzielę 4 grudnia odbędzie się jeszcze raz, tym razem w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim. Początek o godzinie 18.15. Wstęp jest wolny.

5

7

10

12

17

23

26

31

36

41

51

55

65

71

79

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021