kultura i rozrywka

Baranowskie Jesienne Impresje

Baranowskie Jesienne Impresje

Sentymentalnie, ale i z humorem – tak minął niedzielny wieczór mieszkańcom Skopania i okolic. Premiera spektaklu Jesienne Impresje zakończyła się owacjami na stojąco. A w kolejną niedzielę drugi pokaz – tym razem w Baranowie Sandomierskim.

Premiera spektaklu w Skopaniu zgromadziła prawdziwe tłumy – nie wszyscy zmieścili się na widowni. Blisko 300 osób słuchało piosenek w ciekawych aranżacjach, bawiło przy kabaretowych skeczach, czy z uwagą podziwiało instrumentalne solówki. Popisy aktorów i muzyków wywoływały żywe reakcje, głośny śmiech i oczywiście gromkie oklaski. A na koniec nawet owacje na stojąco.

Jesienne Impresje to wydarzenie, które ma już swoją długą, chlubną historię. W ich ramach występowało wielu znakomitych artystów – amatorów, ale i zawodowców. Lub przyszłych profesjonalistów, bo to właśnie na tej scenie stawiali pierwsze kroki w swojej artystycznej karierze. Także w tym roku nie zabrakło prawdziwych perełek. W Jesiennych Impresjach wystąpili wokaliści i instrumentaliści skupieni wokół MGOK-u, byli i obecni podopieczni oraz pracownicy placówki. Na scenie mogliśmy podziwiać: Olę Solarską, Sarę Trubiłowicz, Igę Pańczyk, Monikę Wilczyńską, Barbarę Godzinę, Justynę Klag-Żygułę, Adama Szczypienia, Angelikę Brylską, Piotra Plutę, Jakuba Kołcza, Arkadiusza Chwałka, Łukasza Jugo, Artura Durdkę, Krzysztofa Chmielowca, Michała Chmielowca, Piotra Gruszeckiego, Mateusza Załuskę, Adriana Knycha, Aleksandra Cenę, Jakuba Głowę oraz Wojciecha Gwoździowskiego, który także spektakl wyreżyserował.

Kto nie zdołał Jesiennych Impresji obejrzeć, będzie mieć jeszcze jedną szansę. W niedzielę 4 grudnia odbędzie się jeszcze raz, tym razem w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Baranowie Sandomierskim. Początek o godzinie 18.15. Wstęp jest wolny.

5

7

10

12

17

23

26

31

36

41

51

55

65

71

79

źródło: MGOK Baranów Sandomierski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021

Małgorzata Jonaszek-Dul w gronie 9 osób z całego świata

rta24.eu23 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rta24.eu22 lutego 2021

Rusza nasz V plebiscyt na najpopularniejszego sportowca, trenera oraz talent.

rta24.eu9 lutego 2021

Ponad 90 tysięcy z tarnobrzeskich puszek WOŚP, aukcje nadal trwają

rta24.eu1 lutego 2021

Boginie w Galerii TDK – wystawa prac Agaty Zarzyckiej

rta24.eu19 stycznia 2021

Przerwa w dostawie wody

rta24.eu11 stycznia 2021

Planowane wyłączenia prądu

rta24.eu7 stycznia 2021

Własna firma w 3 krokach – bezpłatne webinaria

rta24.eu30 grudnia 2020