Kronika Policyjna

BILANS ZDARZEŃ DROGOWYCH

BILANS ZDARZEŃ DROGOWYCH

Za nami pierwszy marcowy weekend. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze skontrolowali 152 kierowców, interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Pamiętajmy śliskie nawierzchnie dróg i słaba widoczność, przy padającym deszczu, obligują kierowców do zdecydowanie wolniejszej jazdy.

Podczas minionego weekendu nad bezpieczeństwem użytkowników dróg czuwali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolowali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów. W miniony weekend policjanci skontrolowali 152 kierowców, zatrzymali dwa prawa jazdy. Interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego.

  • W niedzielę przed godz. 11, policjanci ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem osobowego bmw. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Trześń w gminie Gorzyce. Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Gorzyc, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu uderzając w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, 64-letnia kobieta i 72-letni mężczyzna. Oboje zostali zabrani do szpitala w celu przeprowadzenia badań. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.
  • Tego samego dnia po godz. 19, policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec pijanego rowerzysty. Do zdarzenia doszło w na drodze publicznej w Jadachach gmina Nowa Dęba. 57-latek kierował rowerem mając w organizmie 1,52 promila alkoholu.

 

KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021

Policjanci pomogli mężczyznom śpiącym na mrozie

rta24.eu12 lutego 2021