Kronika Policyjna

BILANS ZDARZEŃ DROGOWYCH

BILANS ZDARZEŃ DROGOWYCH

Za nami pierwszy marcowy weekend. Nad bezpieczeństwem podróżujących czuwali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze skontrolowali 152 kierowców, interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego oraz zatrzymali dwóch nietrzeźwych rowerzystów. Pamiętajmy śliskie nawierzchnie dróg i słaba widoczność, przy padającym deszczu, obligują kierowców do zdecydowanie wolniejszej jazdy.

Podczas minionego weekendu nad bezpieczeństwem użytkowników dróg czuwali policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Kontrolowali także stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów. W miniony weekend policjanci skontrolowali 152 kierowców, zatrzymali dwa prawa jazdy. Interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego.

  • W niedzielę przed godz. 11, policjanci ruchu drogowego zostali wezwani na miejsce zdarzenia drogowego z udziałem osobowego bmw. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 77 w miejscowości Trześń w gminie Gorzyce. Z ustaleń policjantów wynika, że 30-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Gorzyc, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu uderzając w betonowy przepust. W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, 64-letnia kobieta i 72-letni mężczyzna. Oboje zostali zabrani do szpitala w celu przeprowadzenia badań. Policjanci ustalili, że kierowca był trzeźwy.
  • Tego samego dnia po godz. 19, policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec pijanego rowerzysty. Do zdarzenia doszło w na drodze publicznej w Jadachach gmina Nowa Dęba. 57-latek kierował rowerem mając w organizmie 1,52 promila alkoholu.

 

KMP Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Pijany kierowca tico jechał ulicami miasta

rta24.eu23 lipca 2021

Potrącenie rowerzysty przy pomniku Świętego Jana Pawła II w Tarnobrzegu

rta24.eu22 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawców rozboju

rta24.eu21 lipca 2021

Podsumowanie policyjnej akcji “Prędkość”

rta24.eu9 lipca 2021

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę BMW

rta24.eu9 lipca 2021

Areszt tymczasowy dla sprawcy wypadku, w którym zginęły dwie osoby

rta24.eu8 lipca 2021

Wieczorna interwencja strażaków i przypalona potrawa

rta24.eu8 lipca 2021

Ruszyły zgłoszenia do Jarmarku Dominikańskiego

rta24.eu7 lipca 2021

Pijany kierowca, z dożywotnim zakazem spowodował wypadek

rta24.eu7 lipca 2021