Fotorelacje

„Choinka Życzeń” z Anną Wyszkoni

„Choinka Życzeń” z Anną Wyszkoni

Z wielką radością uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Specjalnych powitali w szkolnych murach popularną piosenkarkę Annę Wyszkoni, gościa jubileuszowej 10. „Choinki Życzeń”.

Wzruszające spotkanie na długo pozostanie w ich pamięci. Gwiazda wyznała, że uwielbia i ogromnie przeżywa spotkania z dziećmi. Długo z nimi rozmawiała, zostawiła też pamiątkowy odcisk dłoni. Oklaskiwała też występ uczniów przygotowany w bajkowej, zimowej scenerii. Wieczorem zaś w serbinowskim kościele wystąpiła z koncertem kolęd.

Spotkanie ze znaną osobą to główny punkt akcji „Choinka Życzeń”, organizowanej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych. Dochód z cegiełek na koncert, podobnie jak ten uzyskany z rozprowadzania „sianka bożonarodzeniowego” i licytacji drzewka są przeznaczone na potrzeby placówki. Pieniądze z tegorocznej edycji przyjaciele szkoły pragną przeznaczyć na doposażenie pracowni muzykoterapii i wyjazd uczniów na „zieloną szkołę”.

Gośćmi finałowej „Choinki Życzeń” byli w piątek także prezydent miasta Grzegorz Kiełb, proboszcz serbinowskiej parafii ks. Jan Biedroń oraz małżeństwo z Mielca, które udało się na uroczysty obiad z Anną Wyszkoni za zwycięstwo w licytacji drzewka – symbolu akcji. W nagrodę otrzymali także koszulkę piłkarskiej reprezentanta Polski z autografem Michała Pazdana oraz kalendarz z autografem mistrzyni olimpijskiej Anity Włodarczyk.

Wioletta Wojtkowiak

Zdjęcia Bogdan Myśliwiec

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fotorelacje

Więcej w Fotorelacje

Uczcili pamięć Kawalerzystów

rta24.eu21 września 2021

Szpital wznawia przyjęcia pacjetów

rta24.eu2 kwietnia 2020

Zapłacą po 30 tysięcy. Nie przestrzegali Kwarantanny

rta24.eu24 marca 2020

Twoje auto nie musi czekać w kwarantannie – dzięki usłudze door to door

rta24.eu24 marca 2020

Bal Mistrzów Sportu. Fotorelacja

rta24.eu10 lutego 2020

Juwe, juwe… Juwenalia tarnobrzeskie

rta24.eu20 maja 2019

Niezapomniana noc z gwiazdami sportu – fotorelacja

rta24.eu11 lutego 2019

Piersi zagrały w Gorzycach. Była zabawa!

rta24.eu25 czerwca 2018

Tak Gorzyce kibicowały biało-czerwonym

rta24.eu25 czerwca 2018