Cztery medale dla Klubu Kajakowego „Jezioro” Tarnobrzeg

I Puchar Polski – Regaty Kontrolne w Sprincie kajakowym oraz Regaty kajakowe im. Wojciecha Skrzypczyńskiego – Mistrzostwa Miasta Poznania rozegrane w miniony weekend na Torze Regatowym Malta tarnobrzeskim zawodniczkom dostarczyły wiele emocji. Reprezentantki Klubu Kajakowego „Jezioro” Tarnobrzeg zdobyły łącznie cztery medale w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii juniorek Magdalena Szczęsna zdobyła złoty medal na dystansie 500 m i srebrny na 200 m. W kategorii juniorek młodszych Zuzanna Błażejczak zdobyła srebrny medal na 500 m i brązowy na200 m. Dobrze też zaprezentowała się Urszula Opałka zajmując 6 miejsce w finale B na 500 m. Debiutująca na zawodach tej rangi Otylia Błażejczak zdecydowanie wygrała w finale B zajmując 1 miejsce w kategorii młodziczek. W imprezie wzięło odział ponad 350 zawodników z 42 klubów z całej Polski . Wielkie brawa dla zawodniczek KK „Jezioro” Tarnobrzeg!

Jak podkreślają nasi reprezentanci, na słowa uznania zasługuje też bardzo dobra organizacja zawodów w dobie pandemii i obowiązującego reżimu sanitarnego oraz zdyscyplinowanie wszystkich zawodników.