sport

Czy Siarkowcy zdobędą Nadwiślana Górę?

Czy Siarkowcy zdobędą Nadwiślana Górę?

Po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach piłkarze Siarki Tarnobrzeg wracają na drugoligowe boisko. Tym razem podopiecznych trenera Włodzimierza Gąsiora czeka wyprawa na mecz z Nadwiślanem Góra.

Dwutygodniowa przerwa Siarkowców w rozgrywkach spowodowana była walkowerem za mecz z Okocimskim Brzesko, który wycofał się z rozgrywek przed rundą wiosenną. Była to okazja dla podopiecznych trenera Gąsiora do podreperowania nieco zdrowia, bowiem od początku rundy kontuzje nie omijają tarnobrzeskiej drużyny. Niestety jednak w niedzielę w wyjściowej jedenastce prawdopodobnie zabraknie kapitana Konrada Stępnia i podstawowego bramkarza Pawła Pawlusa, którzy jeszcze nie wyleczyli kontuzji. Do dyspozycji trenera powinni już za to być Daniel Koczon i Szymon Martuś. Cały czas jeszcze nie do końca wyleczeni są Dariusz Frankiewicz czy Jakub Więcek, ale mogą się zameldować w niedzielę na boisku.

W rundzie jesiennej z pojedynku pomiędzy tymi drużynami zwycięsko wyszła Siarka, która pokonała Nadwiślana na własnym boisko 3:1. Wówczas bramki dla Siarki strzelili Szymon Martuś i Kamil Kościelny. Honorową bramkę dla Nadwiślana zdobył Artur Pląskowski, który obecnie reprezentuje barwy GKS-u Tychy. Za to w barwach Siarki zagra Jan Grzesik, który do Tarnobrzega przeszedł właśnie z Nadwiślana.

Siarkowcy obecnie zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów. Tarnobrzeżanie przed tygodniem „dostali” darmowe 3 punkty za walkower z Brzeskiem. Przed dwoma tygodniami zremisowali na wyjeździe z Kotwicą Kołobrzeg, a jeszcze tydzień wcześniej pokonali na własnym boisko Legionovię Legionowo.

Niedzielny rywal Siarki jak na razie broni się przed spadkiem, bowiem zajmuje miejsce w dole tabeli z dorobkiem zaledwie 27 punktów. Jednak rundę wiosenną Nadwiślan jak na razie może zaliczyć do udanych. Wprawdzie na początku górzanie zanotowali dwie porażki z Błękitnymi Stargard i Gryfem Wejherowo, ale potem pokonali Legionovię, Okocimski Brzesko (walkower), ROW 1964 Rybnik, a przed tygodniem wyszli zwycięsko ze spotkania z Radomiakiem Radom. Podopieczni trenera Rafała Wójcika mają jeszcze na swoim koncie remis z Kotwicą.

Mecz Nadwiślana i Siarki będzie można obejrzeć na żywo w Telewizji Internetowej Śląskie TV, po wykupieniu dostępu w cenie 10 zł. Po zaksięgowaniu wpłaty następuje automatyczna rejestracja konta użytkownika a wszelkie informacje są wysyłane na podany adres e-mail. Ważne, aby się upewnić czy adres e-mail wpisany podczas zakupu jest poprawny. Płatności realizowane są poprzez bezpieczny system tpay.com (dawniej transferuj.pl). Transmisja rozpocznie się na 10 minut przed meczem. Po opłaceniu transmisji należy sprawdzić pocztę e-mail (również folder SPAM!), następnie zalogować się na stronie slaskie.tv Widzowie, którzy w przeszłości oglądali już nasze transmisje PPV mogą wykupić dostęp po zalogowaniu się na swoje konto.

Niedzielne spotkanie rozpocznie się o godzinie 17. Arbitrem głównym meczu będzie Robert Marciniak z Krakowa.

Andrzej Tomaszewski

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

Janusz Malarz IKS JEZIORO Tarnobrzeg trzy razy na podium!

rta24.eu26 października 2021

Otwarty Puchar Makroregionu Wschodniego Oyama w Tarnobrzegu

rta24.eu19 października 2021

Paweł Włodyka zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg zdobył dwa medale w Hiszpanii!!

rta24.eu19 października 2021

6 medali UKS DELIN w podkarpackiej lidze

rta24.eu13 października 2021

Ola Łuc Brązową Medalistką Mistrzostw Polski

rta24.eu6 października 2021

II miejsce Igora Majewskiego z tarnobrzeskiego UKS Delfin

rta24.eu4 października 2021

IKS Jezioro Tarnobrzeg Drużynowym Mistrzem Polski!

rta24.eu30 września 2021

12 medali UKS Delfin w  Ogólnopolskich Zawodach Pływackich

rta24.eu27 września 2021

Sukces IKS JEZIORO Tarnobrzeg w IMP w Gorzowie Wielkopolskim

rta24.eu23 września 2021