W Tarnobrzegu

Dobry żart tynfa wart, czyli Prima Aprilisowe artykuły

Dobry żart tynfa wart, czyli Prima Aprilisowe artykuły

Większość z Was pamiętała, ale wszystkim pozostałym przypominamy, że wczoraj był Prima Aprilis i my w redakcji również uczyniliśmy zadość tradycji – kilka naszych artykułów było zwykłym żartem.

Uczestnik programu “Rolnik szuka żony” przyjedzie do Tarnobrzega

Z przykrością stwierdzamy, że nie jest planowane żadne spotkanie z Grzegorzem z “Rolnik szuka żony” w Tarnobrzegu, co może zasmucić, licznych jak się okazuje, fanów programu na naszym portalu. Może któryś organizator tego typu wydarzeń w mieście się zainteresuje. Wszystko zalezy od Was, tarnobrzeżanie.

Dron uszkodził pomnik B. Głowackiego na rynku

Spokojnie, pomnik jest cały. Przynajmniej był jeszcze, gdy ostatni raz członkowie redakcji go widzieli. Tutaj nie chcemy być żadną inspiracją. Zwłaszcza, że pomnik już nieraz ucierpiał od prawdziwych wandali (m.in. obcięto orłu głowę). Drony wcale nie są takie niebezpieczne, na jakie się je kreuje. Są jedynie narzędziem, a każde narzędzie świadczy o osobie go używającej – służ do dobrych i złych celów. Pan Stefan jest postacią wymyśloną, ale przy okazji pozdrawiamy wszystkich Stefanów. Ukłony także w stronę rzeczniczki prasowej KMP w Tarnobrzegu, Beaty Jedrzejewskiej-Wrony której wypowiedź jest oczywiście wymyślona na potrzeby artykułu. Życzymy, by nigdy żaden policjant nie musiał przekazywać mediom tego typu informacji. Mamy nadzieję, że nasz artykuł przypomniał Czytelnikom co nieco o tarnobrzeskim zabytku.

Krystyna Skowrońska ministrem finansów. SZOK W PLATFORMIE

Wszystkich zwolenników poseł Krystyny Skowrońskiej uspokajamy – dalej jest ona członkiem PO i dalej startuje w wyborach do europarlamentu z listy Koalicji Europejskiej. W tym artykule zmyślone było niemal wszystko. Może poza nazwiskami i sposobami działania. Panią poseł serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za przyłączenie się do Prima Aprilisowego żartu i udostępnienie artykułu na swoim Facebooku.

Kamil Kalinka społecznym doradcą Dudy

Nic nam o tym nie wiadomo. Prezydent Andrzej Duda póki co ma 10 doradców społecznych i 8 etatowych, i nie planuje kolejnych nominacji. Pana radnego Kamila Kalinkę pozdrawiamy. Jego wypowiedź oczywiście została zmyślona.

Nie udało nam się niestety napisać artykułu, na którym nikt z naszych Czytelników by się nie poznał. Trudno. Czegoś tam się o Waszym poczuciu humoru nauczyliśmy i może już za rok nabierzemy Was wszystkich, kto wie? W każdym razie dziękujemy za znakomitą zabawę. Z przyjemnością pisało się artykuły wczorajsze, jak i niniejszy.

AL

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w W Tarnobrzegu

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021

Geoportal Miasta Tarnobrzega – utrudnienia z dostępnością

rta24.eu26 lutego 2021

#ekowyzwanie – “Rolnik” wyróżniony

rta24.eu25 lutego 2021

Poranny pożar samochodu w Tarnobrzegu

rta24.eu23 lutego 2021

Kopernika z sercem dla dzieci

rta24.eu22 lutego 2021

Jest praca. Iwamet rekrutuje.

rta24.eu22 lutego 2021

Lokalna aplikacja mobilna Tu Tarnobrzeg wystartowała

rta24.eu18 lutego 2021

PSP w Tarnobrzegu zaprasza do udziału w akcji zbiórki krwi

rta24.eu18 lutego 2021

Pomoc dla Tomka zawodnika piłki siatkowej

rta24.eu17 lutego 2021