kultura i rozrywka

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Najmłodsi rowerzyści i kolarze będą rywalizować 2 lipca w Tarnobrzegu, gdy do miasta zawita Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Można już zgłaszać dzieci do zawodów.

Tradycyjnie już w miastach znajdujących się na trasie wyścigu „Solidarności” organizowana jest impreza towarzysząca, adresowana do najmłodszych adeptów kolarstwa i jazdy rowerowej.

W 8. Mini Wyścigu „Solidarności” mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych oraz ze szkół podstawowych. Trzeba mieć własny rower i kask.

plakat_mini_2016_7a

Zawody rozpoczną się o godz. 9 na Placu Bartosza Głowackiego mali sportowcy będą rywalizować w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Najlepsze trójki zdobędą wartościowe nagrody rzeczowe. Szczegóły w regulaminie:

W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl. Formularz należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy wyscig.solidarnosci@gmail.com lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń 26 czerwca 2016 roku. Można też przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu.

mini

Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów. Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Zrób badanie .Chroń siebie i rodzinę.

rta24.eu2 listopada 2021

Złote Gody w Gminie Gorzyce

rta24.eu29 października 2021

Ruch na Bema częściowo przywrócony

rta24.eu29 października 2021

Wszystkich Świętych – Zobacz zmiany organizacji ruchu

rta24.eu29 października 2021

II miejsce Zespołu Grębowianki

rta24.eu27 października 2021

Uczennica ze Ślęzaków laureatem konkursu wiedzy o Sejmie RP

rta24.eu26 października 2021

Znamy wyniki „Złotej Szpili” – Ogólnopolskiego Turnieju Satyry im. Ignacego Krasickiego

rta24.eu22 października 2021

Podsumowanie sezonu lotowego

rta24.eu22 października 2021

„Poseł czy kominiarz” – najnowsza premiera Teatru Czwartek

rta24.eu22 października 2021