kultura i rozrywka

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Najmłodsi rowerzyści i kolarze będą rywalizować 2 lipca w Tarnobrzegu, gdy do miasta zawita Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Można już zgłaszać dzieci do zawodów.

Tradycyjnie już w miastach znajdujących się na trasie wyścigu „Solidarności” organizowana jest impreza towarzysząca, adresowana do najmłodszych adeptów kolarstwa i jazdy rowerowej.

W 8. Mini Wyścigu „Solidarności” mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych oraz ze szkół podstawowych. Trzeba mieć własny rower i kask.

plakat_mini_2016_7a

Zawody rozpoczną się o godz. 9 na Placu Bartosza Głowackiego mali sportowcy będą rywalizować w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Najlepsze trójki zdobędą wartościowe nagrody rzeczowe. Szczegóły w regulaminie:

W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl. Formularz należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy wyscig.solidarnosci@gmail.com lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń 26 czerwca 2016 roku. Można też przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu.

mini

Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów. Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Rajd Retro Carpathia już 3 lipca

rta24.eu23 czerwca 2021

Kino plenerowe w Baranowie Sandomierskim

rta24.eu22 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

rta24.eu21 czerwca 2021

III Gala „Kobiety na medal”

rta24.eu21 czerwca 2021

Zmiany w dodatkach mieszkaniowych od 1 lipca 2021

rta24.eu18 czerwca 2021

Sława Czarnecka we wspomnieniach

rta24.eu18 czerwca 2021

Zagra orkiestra, zatańczą mażoretki – zapraszamy na niedzielny koncert

rta24.eu18 czerwca 2021

Kamionka odetchnęła. Społecznicy posprzątali las

rta24.eu17 czerwca 2021

Sing, sing – TDK zaprasza na koncert poświęcony Agnieszce Osieckiej

rta24.eu17 czerwca 2021