kultura i rozrywka

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Najmłodsi rowerzyści i kolarze będą rywalizować 2 lipca w Tarnobrzegu, gdy do miasta zawita Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Można już zgłaszać dzieci do zawodów.

Tradycyjnie już w miastach znajdujących się na trasie wyścigu „Solidarności” organizowana jest impreza towarzysząca, adresowana do najmłodszych adeptów kolarstwa i jazdy rowerowej.

W 8. Mini Wyścigu „Solidarności” mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych oraz ze szkół podstawowych. Trzeba mieć własny rower i kask.

plakat_mini_2016_7a

Zawody rozpoczną się o godz. 9 na Placu Bartosza Głowackiego mali sportowcy będą rywalizować w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Najlepsze trójki zdobędą wartościowe nagrody rzeczowe. Szczegóły w regulaminie:

W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl. Formularz należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy wyscig.solidarnosci@gmail.com lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń 26 czerwca 2016 roku. Można też przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu.

mini

Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów. Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

CieszFanów Festiwal ogłasza nowe zespoły

rta24.eu8 marca 2021

Wirtualne Dni Otwarte PUZ 8-12 marca

rta24.eu5 marca 2021

Kino Wisła zaprasza na filmy

rta24.eu4 marca 2021

Sandomierz – tam gdzie tradycja współgra z nowoczesnością

rta24.eu3 marca 2021

Na Dzień Kobiet – Babiniec on-line

rta24.eu3 marca 2021

Konkurs – Znów dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!

rta24.eu2 marca 2021
woda-wodociag-kran

Przerwa w dostawie wody

rta24.eu1 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rta24.eu1 marca 2021

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021