kultura i rozrywka

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Dzieciaki na start, czyli 8. Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”

Najmłodsi rowerzyści i kolarze będą rywalizować 2 lipca w Tarnobrzegu, gdy do miasta zawita Wyścig Solidarności i Olimpijczyków. Można już zgłaszać dzieci do zawodów.

Tradycyjnie już w miastach znajdujących się na trasie wyścigu „Solidarności” organizowana jest impreza towarzysząca, adresowana do najmłodszych adeptów kolarstwa i jazdy rowerowej.

W 8. Mini Wyścigu „Solidarności” mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym oraz zawodnicy i zawodniczki z Uczniowskich Klubów Sportowych oraz ze szkół podstawowych. Trzeba mieć własny rower i kask.

plakat_mini_2016_7a

Zawody rozpoczną się o godz. 9 na Placu Bartosza Głowackiego mali sportowcy będą rywalizować w pięciu kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa. Najlepsze trójki zdobędą wartościowe nagrody rzeczowe. Szczegóły w regulaminie:

W wyścigach mogą wziąć udział uczestnicy indywidualni. Zgłoszenie do wyścigu następuje poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest do wypełnienia lub pobrania na stronie internetowej Organizatora www.wyscig.com.pl. Formularz należy wypełnić i odesłać do Organizatora na adres mailowy wyscig.solidarnosci@gmail.com lub przesłać faksem na numer (42) 677 26 06. Termin nadsyłania zgłoszeń 26 czerwca 2016 roku. Można też przyjść z wypełnionym formularzem w dniu wyścigu.

mini

Warunkiem udziału w wyścigu jest wyrażenie zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział dziecka, potwierdzone podpisem na formularzu zgłoszeniowym oraz okazaniem dokumentu tożsamości przez rodziców lub opiekunów w dniu zapisów. Formularz powinien być wypełniony i podpisany bez wprowadzania w tekście poprawek.

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Czasu coraz mniej – mobilizacja dla Leosia!

rta24.eu21 września 2021

Uroczystości poświęcone żołnierzom wszystkich formacji kawaleryjskich

rta24.eu13 września 2021

Spisobus w Tarnobrzegu

rta24.eu9 września 2021

W Tarnobrzegu rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa

rta24.eu8 września 2021

I Tarnobrzeski Pchli Targ

rta24.eu8 września 2021

Kondakion o Nawróconej – Schola Węgajty. Koncert u dominikanów

rta24.eu8 września 2021

Nadzieja na nowe pokolenie mistrzów. Ruszyła klasa tenisa stołowego

rta24.eu3 września 2021

Modernizacja linii 220 kV Połaniec – Chmielów

rta24.eu1 września 2021

Zaproszenie na spotkanie prezydenta z mieszkańcami Wielowsi

rta24.eu31 sierpnia 2021