Rozrywka

Dzień Dziecka w TDK

Dzień Dziecka w TDK

Fantastyczne drzewa, kraina motyli, do tego łamigłówki, tajemniczy goście i konkursy z nagrodami – TDK zaprasza najmłodszych na cykl spotkań z okazji Dnia Dziecka.

Tarnobrzeski Dom Kultury przygotował dla dzieci serię zajęć artystycznych. Z powodu konieczności zachowywania reżimu sanitarnego, zamiast jednej wielkiej zabawy odbędzie się kilka spotkań, które rozpoczynają się już w najbliższy czwartek. Instruktorzy TDK zapewniają, że będzie równie interesująco i atrakcyjnie.

Na początek organizatorzy zapraszają… do lasu. Czwartkowe spotkanie będzie związane z wystawą prezentowaną w Galerii TDK pt. „Drzewa”. Uczestnicy najpierw obejrzą grafiki, następnie posłuchają fragmentu książki, na podstawie której opracowana została wystawa – „Drzewa” autorstwa Piotra Sochy i Wojciecha Grajkowskiego. Potem dzieci przeniosą się do tajemniczego świata przyrody i stworzą autorskie prace plastyczne zainspirowane fachową wiedzą i kunsztownymi ilustracjami autorów. Początek spotkania o godz. 16.00.

W piątek z kolei Tarnobrzeski Dom Kultury zamieni się w pracownię malarską. Uczestnicy zajęć poprzez kreatywne zabawy malarskie będą odkrywać tajemnicę mieszkań motyli. Będzie barwnie, wesoło i inspirująco. Początek także o godz. 16.00.

Kolejne spotkanie odbędzie się już w Dniu Dziecka, czyli we wtorek 1 czerwca. Tego dnia od godz. 15.00 TDK zamieni się w Strefę Radości. Odbędą się konkursy z nagrodami, w tym np. na największą bańkę mydlaną, w programie także gry i łamigłówki, zabawy i baloniki. Uczestników odwiedzi także tajemniczy gość.

Wstęp jest wolny. Wszystkie spotkania są bezpłatne. Jeśli pozwoli na to pogoda, będą się odbywać na dziedzińcu. Należy jednak pamiętać o zabraniu maseczki oraz dezynfekcji rąk. W przypadku dużej liczby chętnych, ze względu na sanitarne obostrzenia, obowiązywać będą limity wejść.

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rozrywka

Więcej w Rozrywka

Spotkanie tradycji z nowoczesnością w baranowskim zamku

rta24.eu3 sierpnia 2021

W Motyczu Poduchownym łowili i gotowali

rta24.eu29 lipca 2021

Rusza opłata za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie

rta24.eu23 lipca 2021

Zaprezentowały się Mazdy. Z charytatywnym oddźwiękiem

rta24.eu21 lipca 2021

Koło Wędkarskie Nr 8 w Baranowie Sandomierskim nagrodziło wędkarzy

rta24.eu20 lipca 2021

Widowisko Nocy Świętojańskiej we Wrzawach

rta24.eu9 lipca 2021

Stalowe Dzieciaki i Mistrz Polski w Football Freestyle w Gorzycach

rta24.eu9 lipca 2021

Pierwszy TRIATHLON KIDS za nami!

rta24.eu8 lipca 2021

Barwy wrażliwości – wernisaż wystawy uczestników zajęć TDK

rta24.eu6 lipca 2021