W Tarnobrzegu

E-Płatności także w Urzędzie Miasta Tarnobrzega

E-Płatności także w Urzędzie Miasta Tarnobrzega

To kolejne udogodnienie zgodne z oczekiwaniami naszych mieszkańców. Coraz więcej osób traktuje płatność online jako najszybszy i najwygodniejszy sposób rozliczania się. Stąd pomysł, by tego typu rozwiązanie wprowadzić również w tarnobrzeskim magistracie.

Dokonywanie opłat online za wybrane sprawy urzędowe jest bardzo proste. System e-Płatności jest bezpośrednio zintegrowany ze stroną internetową www.tarnobrzeg.pl. Wystarczy na stronie urzędu miasta wybrać rodzaj sprawy, uzupełnić dane identyfikacyjne, wybrać swój bank. Po przekierowaniu na stronę transakcyjną, należy juz tylko potwierdzić wykonanie przelewu. Koszt realizacji transakcji jest niski – wynosi 1 zł i jest to koszt operacji pobierany przez operatora – firmę Blue Media S.A.

W katalogu czynności administracyjnych, za które klienci urzędu mogą wnosić opłaty przez internet, znajdują się m.in. sprawy meldunkowe, opłaty skarbowe, zezwolenia budowlane, procedury związane z uzyskaniem uprawnień do prowadzenia pojazdów, rejestracja pojazdów oraz wiele innych typów urzędowych spraw.

Wśród dostępnych sposobów płatności znajdują się szybkie płatności za pomocą linku, tzw. Pay by link (takie jak mTransfer, Pekao24 czy płacę z iPKO) oraz płatności kartą płatniczą (VISA i MasterCard). Po dokonaniu płatności klient otrzymuje mailem potwierdzenie, które powinien wydrukować i przedstawić w urzędzie podczas załatwiania sprawy.

Zaletą systemu dla interesanta jest prostota obsługi. W opisie czynności administracyjnej kwota opłaty pojawia się automatycznie po wskazaniu konkretnej sprawy, którą chce się załatwić. Nie trzeba szukać dodatkowych informacji o wymaganych kwotach, ani tym bardziej regulować płatności w urzędzie. Zachęcamy do korzystania z systemu. Lista spraw i system transakcyjny udostępniony jest na stronie.

źródło: UM Tarnobrzeg

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

W Tarnobrzegu

Więcej w W Tarnobrzegu

Łączymy siły, aby zagospodarować zdegradowane przestrzenie

rta24.eu6 maja 2021

KTS drużynowym mistrzem Polski! Po raz 30-ty!

rta24.eu6 maja 2021

Akcja edukacyjna Głosu Seniora

rta24.eu6 maja 2021

Święto 3 Maja. w Tarnobrzegu

rta24.eu4 maja 2021

Konsultacje społeczne zagospodarowania fragmentu Serbinowa

rta24.eu4 maja 2021

Tarnobrzeg wita w odświeżonej formie

rta24.eu4 maja 2021

Uczciliśmy pamięć tragicznie zmarłych pracowników przemysłu siarkowego

rta24.eu29 kwietnia 2021

Tarnobrzeski „Rolnik”  zrealizował program „Złote Szkoły NBP”  

rta24.eu29 kwietnia 2021

HSW prezentuje nowe materiały z badań ZSSW-30 – strzelania z ppk SPIKE

rta24.eu29 kwietnia 2021