sport

Enea wspiera tylko najlepszych

Enea wspiera tylko najlepszych

TS Enea Siarka Tarnobrzeg oraz Enea S.A. kontynuują współpracę w 2019 roku. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Tarnobrzegu prezes Enei Połaniec Lech Żak oraz Zbigniew Nęcek, prezes i trener klubu, w obecności mecenasa sportu europosła Tomasza Poręby, podpisali dokument o dalszej wzajemnej kooperacji.

Wspieramy tylko najlepszych – podkreślił Lech Żak. – Wychodząc naprzeciw konsumentom rynku energii, w tym roku dodatkowo ograniczamy koszty promocji i sponsoringu. Analizujemy zaplanowane projekty, z których wybieramy tylko najlepsze. Dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy z najlepszym w Polsce klubem tenisa stołowego, z KTS-em Enea Siarka Tarnobrzeg – dodał prezes Enea Połaniec.

na konferencji był obecny także Tomasz Poręba, poseł do Parlamentu Europejskiego. – Współpraca KTS-u i Enei Połaniec S.A. to wspaniała wiadomość. Ostatni rok był rokiem wzorowej współpracy, co przełożyło się na sukces w postaci mistrzostwa Polski i półfinału Europejskiej Ligi Mistrzyń. Jestem pewien, że w kolejnym roku będzie podobnie. To bardzo ważne, że dzięki współpracy z tak dużym partnerem klub może uczyć się korzystać z dobrych praktyk w zarządzaniu. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki tej współpracy rośniej popularność tej dyscypliny, a młodzi adepci tenisa stołowego mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności – podkreślił Tomasz Poręba.

Na bardzo znaczący wpływ tenisa stołowego na rozwój młodych ludzi zwrócił uwagę także Lech Żak, prezes Enea Połaniec S.A. – To jest potwierdzone badaniami amerykańskich naukowców, że ten sport najlepiej rozwija ludzki mózg – mówił.

Prezes i trener klubu Zbigniew Nęcek zapewniał, że ze strony klubu wszyscy dołożą starań, aby jak najlepiej reprezentować tak zacną firmę jak Enea S.A., a pierwszy krok został już zrobiony w Lizbonie, gdzie w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń tarnobrzeska drużyna pokonała Sporting 3:1. Postaramy się wypracować jeszcze wyższy ekwiwalent a przede wszystkim godnie promować Enea S.A., tę dyscyplinę, Tarnobrzeg, Podkarpacie na polskiej i europejskiej arenie. – Myślimy o tym, aby w Tarnobrzegu zaczęły się odbywać mecze międzypaństwowe i inne inicjatywy promujące tenis stołowy. Już niedługo Dariusz Szumacher, prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego, przyjedzie z wizytą do prezydenta Tarnobrzega Dariusza Bożka, aby porozmawiać o współpracy.Mamy wiele pomysłów, które wspólnie z Eneą możemy próbować realizować – podsumował Zbigniew Nęcek.

Źródło: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Więcej w sport

XIV Turniej Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach -Tarnobrzeg 2021

rta24.eu26 lipca 2021

Stalowe Dzieciaki i Mistrz Polski w Football Freestyle w Gorzycach

rta24.eu9 lipca 2021

Pierwszy TRIATHLON KIDS za nami!

rta24.eu8 lipca 2021

Krzysztof Żyłka i Maciej Nalepka IKS JEZIORO Tarnobrzeg jadą na Igrzyska Paraolimpijskie do Japonii!

rta24.eu2 lipca 2021

Kajakiem po Wiśle i Sanie

rta24.eu2 lipca 2021

Magdalena Szczęsna 4 na Mistrzostwach Europy

rta24.eu30 czerwca 2021

Kolejny sukces Janusza Malarza zawodnika IKS JEZIORO Tarnobrzeg

rta24.eu23 czerwca 2021

Rajd Retro Carpathia już 3 lipca

rta24.eu23 czerwca 2021

„Turniej Czwórmiasta – Czwórbój Sportowy”

rta24.eu21 czerwca 2021