kultura i rozrywka

FERIE W GMINIE GORZYCE

FERIE W GMINIE GORZYCE

Różnorodne, atrakcyjne zajęcia czekają na dzieci i młodzież podczas ferii zimowych. Zajęcia finansowane są ze środków własnych instytucji oraz Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Jak co roku w przygotowanie ciekawego i atrakcyjnego programu włączyły się szkoły, Gminny Ośrodek Kultury, koła gospodyń wiejskich oraz stowarzyszenia działające na terenie gminy.

W pierwszym tygodniu ferii, dzieci i młodzież mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez szkoły. Nauczyciele zapraszają na zajęcia sportowe oraz różnorodne warsztaty rozwijające umiejętności i zainteresowania. Podczas zajęć będzie można poznać zasady budowy i programowania robotów, poszerzyć swoje umiejętności plastyczne i graficzne, a nawet kulinarne.

W drugim tygodniu ferii do swoich placówek zaprasza Gminny Ośrodek Kultury. Podczas warsztatów prowadzonych w Gorzycach, Sokolnikach, Wrzawach oraz Trześni będzie można wziąć udział w zajęciach plastycznych i tanecznych, a także wziąć udział w feryjnej olimpiadzie.

Równie ciekawy program w drugim tygodniu ferii przygotowały koła gospodyń wiejskich i stowarzyszenia. Panie zapraszają na zajęcia kulinarne, warsztaty przygotowywania wiosennych ozdób oraz zabawy karnawałowe dla dzieci i młodzieży.

Szczegółowy program dla każdej miejscowości dostępny na stronie internetowej www.gminagorzyce.pl, fanpage Gminy Gorzyce oraz w aplikacji Blisko.

 

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

kultura i rozrywka

Więcej w kultura i rozrywka

Wirtualne Dni Otwarte PUZ 8-12 marca

rta24.eu5 marca 2021

Kino Wisła zaprasza na filmy

rta24.eu4 marca 2021

Sandomierz – tam gdzie tradycja współgra z nowoczesnością

rta24.eu3 marca 2021

Na Dzień Kobiet – Babiniec on-line

rta24.eu3 marca 2021

Konkurs – Znów dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!

rta24.eu2 marca 2021
woda-wodociag-kran

Przerwa w dostawie wody

rta24.eu1 marca 2021

Atrakcyjna oferta sklepu rowerowego TIP-TOP Raty 0 %

rta24.eu1 marca 2021

Rozpoczęto prace przy Centrum Wspinaczkowym w Tarnobrzegu

rta24.eu26 lutego 2021

Małgorzata Jonaszek-Dul w gronie 9 osób z całego świata

rta24.eu23 lutego 2021