Kronika Policyjna

Garnek z gotującą się zupą przykrył beretem i…zasnął.

Garnek z gotującą się zupą przykrył beretem i…zasnął.

62-letni mieszkaniec Nowej Dęby odpowie za sprowadzenie niebezpieczeństwa pożaru. Pijany mężczyzna szykując sobie obiad pozostawił na gazie garnek z zupą, którą przykrył beretem, a potem zasnął.

Wczoraj, po godzinie 13 policjanci z Komisariatu Policji w Nowej Dębie, zostali zaalarmowani przez lokatora domu przy ul. Nadole o wydobywającym się gęstym dymie na pierwszym piętrze.

– Na miejsce zdarzenia udał się patrol policji, który zastał przed domem grupkę ludzi, z okna wydobywał się dym. Funkcjonariusze postanowili nie czekać na przybycie straży pożarnej, w obawie, że wewnątrz ktoś może potrzebować pomocy pobiegli do mieszkania – relacjonuje Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik tarnobrzeskiej policji. W kuchni na kuchence, zauważyli garnek z gotującą się zupą, na którym zamiast przykrywki był beret, wokół garnka leżały palące się kuchenne ścierki. Obok na narożniku spał nietrzeźwy mężczyzna. Policjanci wyłączyli z gniazda kuchenkę, obudzili i pospiesznie wyprowadzili mężczyznę na świeże powietrze.

Nieodpowiedzialnym lokatorem okazał się 62-letni mieszkaniec Nowej Dęby. Badanie alkomatem wykazało u niego 1,40 promila alkoholu w organizmie. Na miejsce przybyli ratownicy medyczni oraz straż pożarna. Palące się ścierki oraz beret zostały wyrzucone z mieszkania i ugaszone. Mężczyzna trafił pod opiekę służb ratowniczych.
Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną i ustalili świadków zdarzenia. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Nowej Dębie. Za nieostrożne obchodzenie się z ogniem mężczyzna odpowie przed sądem

WW

Kliknij aby dodać komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kronika Policyjna

Więcej w Kronika Policyjna

Nietrzeźwa seniorka spała przy drodze

rta24.eu2 marca 2021

Pijani kierowcy na drogach powiatu tarnobrzeskiego

rta24.eu1 marca 2021

W Nowej Dębie seniorka straciła oszczędności – Policja szuka złodzieja

rta24.eu25 lutego 2021

Kierowca jechał 112 km/h- Zatrzymany przez grupę SPEED

rta24.eu24 lutego 2021

31- latek kradł perfumy znanych marek

rta24.eu24 lutego 2021

Policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego listem gończym

rta24.eu22 lutego 2021

W Tarnobrzegu rodzice pozostawili niemowlę bez opieki

rta24.eu18 lutego 2021

Dwóch pijanych mężczyzn kierowało jednym samochodem

rta24.eu17 lutego 2021

Tarnobrzescy policjanci podsumowali 2020 r.- Było bezpieczniej !

rta24.eu16 lutego 2021